Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz DummyBoy #42 üzenetére

    Jó kis sztori és összefoglalás :)

    Én úgymond ős PC-sként kezdtem, és a mai napig van egy erős PC-m amiről nem mondanék le mert tud pár funkciót amit más nem, és máig játszok rajta. Viszont már a PS1 idején megfogtak a konzoljátékok, minden generációra van pár olyan gyöngyszem ami PC-re sosem érkezik meg. 2002-óta van PS2-m (máig működik, de 2008-ban játszottam rajta utoljára komolyan), és a konzolos minőségi játékérzés kezdett beférkőzni hozzám. Mostmár abban a fokozatban vagyok, hogy csak kontrollerrel játszok kizárólag, nem is vagyok hajlandó egér+bill -el, nekem az már a múlt, kényelmetlen, asztalhoz szegezett irányítási mód (most komolyan, egy szövegbeviteli eszköz mint irányító, amin csak digitális gombok vannak? ). A kontrollerek fejlődését ezért kb 10 éve figyelem, és az a véleményem, hogy a DS3/X360 kontroller már tökéletesen alkalmas FPS játékra (a PS3-as sokkal inkább). Személy szerint nekem sokkal nagyobb élvezetet nyújt a kontrolleres FPS irányítás, mert analóg, precíz, és a rezgésnek köszönhetően még nagyobb élményt nyújt. Én is egeres CS-s voltam, de nem volt nehéz átszokni a kontrollerre. Ja és nem casual sigle player játékok tapasztalatai mondatják ezt velem, hanem pl a BF3 amivel PS3-on játszom. Amikor megjelent a játék PC-re vettem meg egyből. Az hogy most PS3-on tolom szerintem sokat elmond, hisz van tapasztalatom mindkét verzióval. PC-hez az X360-as wireless kontrollert használom. A multiplatform címeket többnyire PC-n tolom a jobb grafika miatt.
    A tipikus PC-s játékosoknak nem szokott tetszeni a véleményem, na ők azok akik konzolt még csak a havernál próbáltak ki.

Új hozzászólás Aktív témák