Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Jander #145 üzenetére

    Ez itt a gond hogy egy másfél éves játékot már nem mai/régi játéknak titulálnak be, az más kérdés hogy a utóbbi nagy nevekkel nem fog senki évekig játszani, azok az idők elmúltak, support nincs, hibásan adják ki, dlc-k, meg már a játékosok is könnyen túllépnek, mindig csak az új.
    A hírhez: szerintem jól néz ki konzolon is ezzel a textúra javítóval, az meg már nagyon gáz, hogy van aki erre is azt írja hogy ocsmány, az ilyen már tényleg bolond, beléjük rögződött. Kijött egy bf3, most ezzel a játékkal tudnak poénkodni konzolokkal szemben vagy menőzni, tököm tudja..de ez az egész már nagyon unalmas.

    nakos: Ez nem minden játékra igaz sőt, mármint hogy a konzolos 3-4 éves grafikai szinten játszik, pl a legtöbb játék még mindig max azért szebb pc-n mert ott van AA és full hd felbontás, pl AC széria vagy a Batman 1-2. része egyre megy melyiken játszod. A játékok 90%-a még mindig port, csak vannak olyan játékok amiket durván elhanyagolnak, az mondjuk tényleg kurva gáz és nem is ér sokat.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Youri #154 üzenetére

    Nah jah ez igaz, ps2 kijött 120ezer volt és tartotta is az árát.
    Az a baj hogy a konzol szerintem drága főleg ps3 a mai viszonylatokhoz képest, és nem vga-hoz kell most hasonlítani. Én most vennék egy konzolt 45-ér, akkor kb sehol se lennék mert játék az nincs rá és nem is lenne egy hamar, ha csak nem választom a másik megoldást, olyan akciók mint steamen meg úgy összeségébe pc-re nincsen, az alsó határ 5-6000 ft.
    Engem pl a live része abszolút nem érdekel, de mégis fizetnem kell a szolgáltatásért, közbe csak multizni szeretnék, már csak ezért is inkább ps3, viszont az meg tényleg egekbe van ár szempontjából. Konzol se olcsó cucc egyáltán nem, az tényleg hülyeség hogy szegények veszik, a szegény az egyikkel se rendelkezik.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz BaLee #183 üzenetére

    Nah jó de azok az emberek szimplán gépb.zik, kényszeresen cserélni akarják a cuccokat közbe semmi szükség rá. Úgy 4 éve nem nőtt sokat a gépigény meg a grafika se javult, egy kettő játék becsúszott ahova jobb gép kellett vagy rosszul írták meg esetleg szebben is nézett ki, most ez a bf3.
    Nah jah megy cserélés ez igaz ha lenne haver akinek lenne box-a és nekem is akkor szépen benyúlnék tőle párat amiket már végigtolt, de egy régi haver van aki rendelkezik box-al neki max 1-3 játéka van, többinek max ps2, de azon is sokat toltuk a pes10-et. PC-n meg nem elég hogy warezra fognak mindent de még cserélni se lehet játékokat mert minden egyes sz.rt valami programhoz kötnek ami kell a futtatásához... (kivéve steam, annyi elég is lenne) ami nemtudom kinek jó de hogy a játékosok rühellik az egész dolgot az is tuti.

    Kovsol: Gondolom ez a zavvi ami ugyan jó bolt, csak mivan ha van aki csak boltból tud vásárolni mert nincs kártyája, és az 5-6 az igaz itthonra, 4-5 éves játékok..

    Peat: Azért nem kell azt az összeget felszámolni, mivel mióta kijött a konzol nem történt óriási grafikai fejlődés, ha nem cserél mindent az ember akkor jóval olcsóbban is kilehet jönni szerinte, persze amint írtam is van aki kényszeresen építi gépét, de ő meg nem a játékokkal kereskedik hanem az alkatrészekkel. Box-ot míg a sok játék tartja fent, pc-t meg az alkatrészek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák