Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz mcwolf79 #33 üzenetére

    Nézőpont kérdése.
    Egyrészt a legális verziónak kellene lennie a könnyebbik útnak. Több pluszt kéne nyújtania és mindezt pofon egyszerű módon.
    Ehelyett megmarad az embernek az érzés, hogy igen, legalább legális. Viszont ott a szívás.

    A mulit meg egy olyan dolog, hogy eddig is voltak törtszerverek, ahol virágboltival is lehetett játszani.
    A másik dolog, hogy ugyan kevesebben, de vannak akiknek nem számít a multi. Engem speciel a Single player mód érdekel, mivel nincs időm multizni. Inkább a story, a játékmenet az ami számít nálam. Ha az ember multizni akar, akkor ahhoz azért több idő kell. Főleg ha jó is akar benne lenni, nem pedig csak golyófogó, másoknak xp szerző és így tovább.

    Az meg, hogy "szinte minden induláskor ez van" elég szégyenletes...

  • Arnold2

    őstag

    válasz mcwolf79 #33 üzenetére

    Dany007-tel kell egyetértsek. Igen is vagyunk páran akik azért veszik meg a játékot, hogy a single player részével játszunk.

    Multi engem érdekelne, de mivel nincs időm vele annyit játszani, hogy ne csak mint egy teleszart búvárruha rohangáljak a pályákon, ezért csak egyszer kétszer kipróbálom.

    Hál istennek megengedhetem magamnak, hogy akár havonta megvegyek egy eredeti játékot. Ezért igen is elvárom, hogy akár már az első napon is 'pöcre' induljon a játék.
    Azzal takarózni szerintem is lustaság, hogy "mindig ez van az első napon". Nagyon jól tudták mi lesz. Annyi de annyi megoldás van ennek elkerülésére, de úgy látszik megint a kapzsiság nyert.

    Remélem ma már gond nélkül tudok majd elkezdeni játszani a signle player részével, mert már rám fér egy kis régimódi gőzlevezetés :)

    Szerk: a warez részével amúgy meg veled. Nagyon sokan, nagyon sokat dolgoztak, hogy ez a program így nézzen ki. Ha megtehetem, megveszem (akár még morális kompenzációként is a gimis éveim alatt letöltött nagyon sok játék miatt is :D ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák