Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz LackoMester #4 üzenetére

    Semmivel nem drágább az előrendelt limited edition példány, mint a sima. Ugyanúgy ahogy a BC2-nél sem volt az. Főleg, hogy megjelenésig más változatot nem is tudsz előrendelni. Az a vicc, hogy például a BC2 esetén napokkal a megjelenés előtt is lehetett kapni, addigra pedig már simán lehetett bétázni és bőven látszott milyen lesz a végleges, tehát nem zsákbamacska volt. Ezért is nem értem a felháborodást. Jelen pillanatban ez az egyetlen játék amire azt mondom, hogy nyugodt szívvel befizetnék előre is, (valószínű az is lesz) mert a videók alapján részben a BC2-re épít, de még annál is durvább az egész.
    Akinek kellenek a bónusz fegyverek és az ingyen dlc, rendelje elő, tisztelje meg a fejlesztőket a bizalmával. Többiek meg várják ki a megjelenést, aztán győződjenek meg a saját szemükkel, de ne sírjanak meg panaszkodjanak...

    gabipaci
    Ugyanazt kapod, csak néhol máshogy hívják, mire kijön ugyanaz lesz, ebben biztos vagyok, szóval nyugalom.

    [ Szerkesztve ]

  • Kashim

    őstag

    válasz nofi #24 üzenetére

    Szerintem ugyanazt kapod, egy változat lesz megjelenéskor, nem fognak a magyar piac miatt különcködni, de nyugodtan előrendelheted Angliából, ha nem vagy benne biztos, még olcsóbban is megúszod. Plusz úgy emlékszem például CDGalaxison hetekkel később is lehetett Limited Edition-t kapni a BC2-ből, mert maradt annyi raktáron.
    Én az esetek 90%-ban digitálisan szoktam venni a játékokat szóval nem érint milyen csomagolásban jön. Csak letöltöm és játszok. Eleve hozzánk mindent délelőtt hoznak szállítással, és meló miatt nem vagyok otthon, így megspórolok egy görcsölést azon hogy ki veszi át. Mondjuk most, hogy eladtam a gépet és ikszbox lett belőle, lehet marad a görcsölés...

Új hozzászólás Aktív témák