Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz FIREBLADE78 #115 üzenetére

    Csak egy gondolat, nem feltétlenül ehhez kapcsolódóan: Komolyan gyűlölöm az olyan multis DLC-ket, amik ketté választják a közösséget annak függvényében, hogy ki fizet értük és ki nem, de a Battlefield-hez készülő Map csomagok tényleg megértek mindig minden fillért, mert borzasztóan jó és hangulatos pályákat hoztak be. Ami a BF1 után történik ezzel a sorozattal az nem tetszik, még mindig inkább ezeket a DLC-ket tartom a legkisebb bajnak. A BFV-be behozott játékmenet újítások tetszenek, de a mapok között már nagy a szórás, hogy szeretek-e rajtuk játszani.

    A BF1-re ez az ár/érték arány különösen igaz volt, én kifizettem értük a Season Pass árát és nagyon örültem neki, hogy az EA Accessbe (ma már EA Play) bekerült ez a csomag is, mert onnantól már sokkal többen fértek hozzá. A cáros/orosz pályák, atyaisten, most is folyik a nyálam tőlük, lehet mindjárt le is rántom újra PS4 Pro-ra (előzőleg Xboxon toltam, itt a nulláról kell megint kezdenem). A BF1-ben talán nem is volt egy olyan map sem, amit ne kedveltem volna, utoljára a Bad Company 2 volt ilyen számomra.

Új hozzászólás Aktív témák