Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @san01: A Battlefront sem egy szar játék...

    Izlések és pofonok. Sok embernek nem tetszik, nagy volt körülötte a hajcihő, és nem tudott megfelelni az elvárásoknak.

    Ha a BF1942-höz hasonlítjuk, tényleg nem sz@r játék, csak hát egymillió és egy hibája volt/van, oszt a játékosok érthetően zabosak. Véleménye pedig lehet neked is meg nekem is. Ha nem egyezik, akkor így jártunk eset. Veled ellentétben én viszont nem negálom a másik fél véleményét, mert az csúnya dolog...

    @daa-raa: Nem tudok erre mit mondani. Anno párszor írtam én is, hogy Shotgun -> Sörétes puska. Sniper rifle -> Mesterlövész puska. Assault Rifle -> Gépkarabély, SMG -> Géppisztoly. Sorozatlövő tűztámogató fegyver 20mm űrméretig: géppuska. Sorozatlövő tűztámogató fegyver 20mm űrméret és a felett: gépágyú.

    Ha nincs igény a szakmailag helyes megnevezésekre, akkor nincs igény... :U

    Ami az évszámot illeti, szerinted van jelentősége? :DDD

    A játék a "Nagy háború" időszakában játszódik. Ennyi. Van benne Renault FT, ami eleve 1917-ben készült el, tehát mindenképpen a háború végső szakaszára koncentrál, mert hát a látványosabb fegyverek és járművek ekkor értek el a hadszíntérre.

    Meg hát sose zavarta a készítőket, hogy kísérleti, ne adj isten csak tervezőasztalig jutott eszközöket pakoljanak a játékokba, szóval én nem csodálkoznék, ha lenne például Thompson géppisztoly benne. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák