Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Gergosz2 #11 üzenetére

    Azért ez a játék meg a bf3 nem egy kategória.
    Szerintem egyértelmű hogy idén a két nagyágyú az MW3 és a Bf3 lesz.

    LOL. FPS-matyiknak lehet nem, én személy szerint sokkal többre tartok egy olyan játékot, ami megpróbál valami olyasmit csinálni amit így eddig még nem igazán láttunk (nem mellesleg hangulatban, karakterekben, játékmenetben, látványban ki merem jelenteni, tényleg szinte hibátlan), mint egy újabb tucatefpéest max csinibb csomagolásban. Aztán persze lehet ahogy már elmúltam 18 úgy a gyerekkorommal együtt elveszett a hajnalokon át 12 éves csíterekkel kurva anyázva meccsezés szépsége ;) .

    Az hogy a CoD-ok vannak mindig az eladási listák élén elég jól jellemzi a játékostársadalom összetételét.

    -----

    A videóhoz: remélem a többi trailer is ilyen lesz, ez a "madness style" nekem bejön. Valahogy így jobban illik az eredeti AA képregényhez, az AA-ból - Scarecrow-os részeken kívül - igazából ezt hiányoltam. Nem a játék hibája, csak kicsit mást vártam, kicsit hűebb lehetett volna a képregényhez.

    Piszok jó játék lesz ez, a nagy területtől kicsit félek is, mert így nagyon időrabló lesz minden szirszart összegyűjteni. :)

Új hozzászólás Aktív témák