Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnade95

    tag

    válasz Pirosász #21 üzenetére

    Jajj, hát tényleg, ez kimaradt :D Szerencsére eddig csak 2 ilyenem volt, persze mindig nekem lett aztán igazam. Az egyik KP volt, detto, deháténtizestadtam. A másik Erzsébettel volt ez, ott picit neccesebb, mivel nagy összegeket fizet kis címlettel (450-es címlet!!!!! Ez mi hülyeség már? És nem hamis, tényleg vannak ilyenek.) Mert hogy ő ezressel többet adott. Megszámoltam előtte, hát nem.
    Erzsébetnél még favorit (diák vagyok nem hülye-kategória) amikor nem élelmiszert akar vásárolni. A gép kiszűri, hogy mi élelmiszer és mi nem, és nem is engedi elfogadni, mert hibaüzenettel kidob. De ő csakazértis megmagyarázza, hogy dehát ő múltkor is vett Domestost erzsébetre, és hogy ebből sose volt probléma. R U serious?

    Trükközés még: a személyi. Random 15 éves csávóka előállít egy üveg abszinttal. No, mondom, személyi. Átadja, 1993-as születési dátum, de rögtön lerí, hogy kamu, a kép nem is hasonlít. Mondom akkor mondjál már egy anyja nevét. Kínos. Aznap este nem vett semmit.

    (#19) Ghoosty Honnan veszed, hogy a marhatrágya fölkerülhet? A vegyszer még elmegy, elvégre vegyszeres (aka tisztítószeres) vízzel mossuk a szalagot is. Minden ilyesmit, ha szalagra kerül és egészségre ártalmas, le kell mosni. Csak a kosárnak az a hülye csíkját szinte lehetetlen levakarni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák