Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobó_20

    aktív tag

    SPOILER!!!

    Kedvenc részeim:

    - Hakuna Matata telefonhívás, majd üldözés közbeni lépjünk le kaszinózni -> ha nincs benne a filmben is ugyanez a vége, sőt az egész film ugyanaz
    - "Do you feel it? Now reach out for it..." és kinyújtja a kezét és poént csinálnak belőle... :W
    - "Só". Köszönjük, rá nem jöttem volna.
    - 1000 éves csotrogány siklókkal, a high-tech lépegetők ellen, majd miután lepusztul a fele csapat: "Forduljunk már vissza, ez öngyilkosság". Mert nem volt az elején egyértelmű, hogy meg fogtok halni? Erre Finn akkor tol egy yolo-t (ami esküszöm meg is lepett volna, ha meglépik) erre jön a nevéreseemlékszemcsaj és jól megmenti, mert: "nem gyűlölettel kell győznünk, puszi". Jézus a kereszten, mert akkor haljunk meg mind? Most készülnek lemészárolni mindenkit, de szeressük egymást gyerekek, ne hogy rosszat álmodjatok!
    - Szuper megjött Luke lézerprojektoros változata, majd jól szétlövik. Érett, jól időzített poén: "szerinted elég volt? meghalt?" Ja a színvonal már biztosan.

    Ez volt az utolsó moziban nézett SW rész számomra. Komolyan nem hittem, hogy Jar Jar Abrams-et még dícsérni fogom, - és majdnem olyan kellemetlen érzés ez, mint a mostani filmet végignézni - de ehhez képest a hetedik rész valódi SW film. Ez egy marketing és politikai korrektségi szempontból grammra kimért inkoherens fostenger, gyenge rendezői munkával, vérgyenge gyagyi karakterekkel. Nem is értem ez a pali, hogy kap egy egész trilógiát. Abban reménykedek, hogy a jó ízlés majd "beárazza" ezt a filmet, rendezőstül, cuki pingvinestül, logikai buktatóstól, úgy ahogy van... :N

    [ Módosította: radi8tor ]

Új hozzászólás Aktív témák