Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Synthwave #76 üzenetére

    Szerintem a Vegas sehol nincs a sima Fallout 3-hoz. Butítás.

    Nem kötekedésképpen, de őszinte csodálkozással kérdem, hogy mi a butítás az F3-hoz képest? A beépített hardcore mod? Az, hogy visszahozták az első két részből a páncéltörő és egyéb spéci lövedékeket? (Ezzel párhuzamosan a páncéloknál is visszaállították a régi rendszert) Az, hogy itt már igazán számít, hogy melyik frakcióval milyen viszonyban vagy?
    Emellett a New Vegasban sokkal több fajta ellenfél (számosat visszahoztak az első két részből), fegyver és páncél van, újrahasznosíthatsz a töltényektől kezdve nagyon sok mindent (emlékeim szerint alapból ezt a Fallout3-ban nem tehetted meg, csak valami moddal).
    Nekem lehet, hogy nincs 1000 órám a trilógiában, vitatkozni sem akarok, de még anno, a megjelenésekor találkoztam először a Fallout1-gyel, és az első két részt fejenként majd' tucatnyi alkalommal vittem ki, tehát van némi lövésem nekem is a játékhoz. És számomra, bár ez nyilván szubjektív, a New Vegas ezerszer inkább falloutos, mint a harmadik rész. De ha megnézem a készítőket (a New Vegas készítőit), akkor nem is csoda...

    75: Tim82: A New Vegas legeleje nekem nem jött be annyira (mint ahogy a kaszinóváros maga sem), a kezdése nagyon gyenge a harmadik részéhez képest, ugyanakkor idővel azért kimutatja a foga fehérjét és tele van kellemes visszautalásokkal a korábbi részekre. És csakis hardcore módban érdemes nekikezdeni. Viszont sajnos durván bugos, bár éppen most játszom újra, és komoly buggal egyelőre nem találkoztam (kb. 25 órám van most benne ezzel a karakteremmel).

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák