Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz tisvol #46 üzenetére

    Hidd el én se ma szereztem a jogsit, és már addigra beautóztam egész Európát mikor még az S merciben is nagyobbfajta csodának számított az 1 dines becker navigáció.

    Nem vitatom hogy van aki jobban tájékozódik tőlem, de attól még nem érzem magam a többmillió kilométerrel a jobb lábamban gyakorlatlan sofőrnek.

    De hozhatnám példának az újabban elburjánzó olasz autópálya határolókat ahol ugyancsak figyelni kell mint a vett malac hogy jó sávba húzódj és jó felé menj, ott aztán figyelheted a táblákat, annyira van kb kitáblázva mint mondjuk Sopronban Kisvárda. Van természetesen "célszerszám" navigációm, majd egy évtizedig csak olyat használtam illetve a céges autóban most is azt használom, és pontosan tudom mi a különbség a kettő között mind kényelemben mind képességben. Azt is tudom micsoda felára van egy gyárinak a szélvédőre cuppanthatóhoz képest, és nem tagadom újonnan én is aludnék rá egy párat hogy kell-e nekem, de a technikai és használati fölényét eszem ágában sincs megkérdőjelezni.

Új hozzászólás Aktív témák