Keresés

Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz k-adi #43 üzenetére

    Hol volt modi abban a topikban?

    Sehol. A PH erősen alul van moderálva, mert nincs elég moderátorórája (ez egy kicsit hülyén hangzik, de igazából ez a lényeg, nem az, hogy hány moderátor van, mert látszólag sok, de az eléggé szór, hogy mennyit tudnak ténylegesen moderálással foglalkozni), meg az ilyen balhék takarítása amúgy is macerás feladata, aminek a szokásosnál is nehezebben áll neki az ember.

    DRM is theft

  • somogyib

    őstag

    válasz k-adi #43 üzenetére

    Annyiban igazat adok Kalandoréknak, hogy az említett (és a másik Trumpos) topikban teljes másról szóltak a kommentek mint a hír témája, és erősen ment a politizálás (tudom, mert én is szóltam hozzá :B ).

    És a szabályzat is írja, hogy politikát csak a politika topikban.

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz k-adi #43 üzenetére

    Hol volt modi abban a topikban?
    A Szentlélek minden­hol jelen van (Zsolt 139:7-10), képes erre egy moderátor valahol van, de nem mindenhol.

    Bannoljátok ki őket és kész.
    Meglesz.

    Más oldalakon is látom, hogy ha olyan témáról van szó, amiről kellemetlen lenne ha az emberek őszintén véleményt mondanának, akkor ott nincs kommentelési lehetőség.
    De nincs kellemetlen cikktéma, az emberek pedig mondjanak őszintén véleményt. Csak az tartozzon a cikkhez és ne fixa ideákhoz, mert azt pl. a blogjukban élhetik ki (kivétel politika + vallás).
    A topikzárás most azért kell, hogy a legnagyobb darázsfészkeket bezárjuk, amíg szépen kitakarítunk, és mindenki megszokja szépen megint, hogy mi a helyzet. Utána ha már kissé elterjedt az új idők szele, akkor lehet újra azokat is megnyitva hagyni.

    A PH erősen alul van moderálva
    Hogy ennek mindig az ellenkezőjét hallom :D

    ... érdekes hír! Ezentúl tiltja a T. ITcafé a véleménynyílvánítást, ha kénysenek érzi a témát!
    Lásd pár sorral feljebb.

    Ha egy Huaweihez kapcsolódó hírnél felmerül a HMS / Google kérdés esetleg a kínai állam, az már offtopik?
    Konkrét hsz-ről lehet mondani valamit.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák