Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz batai15 #56 üzenetére

    Milyen árazás? Azért, mert itthon nagyon drága, külföldön pont annyira drága a Xs mint a Note 9, a Xs Max meg 100 dollárral drágább. Az lófütyi.

    ---

    Az elemzők már előre megmondták, hogy a nagyobb lesz a sikeres, ahogy talán i7 óta a Plus modellek voltak a keresettebbek. A Xr számaira leszek inkább kíváncsi, az ezt is leveri az elemzők szerint.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz FіkuszKukіsz #64 üzenetére

    alapmodellről beszéltem. ott 100.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz -Skylake- #32 üzenetére

    elnézve a topikot, a 90%-a erre válaszolgat. :DDD

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz HUTCHDB #110 üzenetére

    írj egy logout bejegyzést a frusztrációdról ezzel kapcsolatban, de miért kellett egy aránylag (ahhoz képest, hogy Apple) nyugodt topikot egy trollkodással szétcseszned? mi értelme van? szomorú, hogy ebben leled örömöd. :(

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz HUTCHDB #115 üzenetére

    A 3.5"-os telefon az egykezes kényelmes, fogásváltás nélküli használatra vonatkozott. És ez a mai napig így van, megállja a helyét. Jobs azt mondta, hogy akkor egy telefonba ez mindképpen elég. Nem pedig mindenre, hiszen akkor ahogy másik topikban is mondták, nem csinálta volna meg az iPadet. A telefonos világ az okostelefonok robbanásszerű elterjedésével, a technika fejlődésével rengeteget változott, és ez magával hozta azt is, hogy az igények is változtak. Az új igényekhez már nagyobb kijelző kell pl. A változásra jó példa vagyok én: [link]

    A harmadik a méret, de nem, nem állok be a sorba, elég lenne a 4" egy telefonra. Remélem is, hogy nem lesz 4,7 meg 5" mert azoknak semmi értelme. Viszont én egy táblára nem vagyok hajlandó pénzt adni, mert nem használnám ki. De néha jól jönne. Így aztán a phablet vonal bejött, bár persze igaz a mondás, hogy mindenre jó és semmire sem, mert telefonnak nagy, táblának kicsi, de számomra ez még egy elfogadható kompromisszum, vagyis inkább ezt vállalom be, mintsem, hogy tabletre is költsek. Szóval részemről maradok iOS párti, de android felhasználó.

    Most egy 4.7-os telefont használok... 6.4-ről váltottam. Közben voltam elkötelezett tablet használó is. Az élet úgy hozta, hogy most lapotp van, mellé megint úgy vagyok, hogy elég a kisebb a telefon, ezért lett sima i7. Volt i7 plus, X, Mi Max 2, wines notebook, macbook, tablet. Most megint el tudnám képzelni magam egy mi pad 4, mi8, gamer pc vonalon. Soha nem akartam konzolt. Most van. Szóval az emberek igénye is változhat ám, én pl egyetértettem azzal, hogy nem kell nagyobb telefon, aztán többek között pont azért hagytam el az almát, mert nem volt nagy telefonja. Most egy darabig megint kis telefon párti voltam, pedig már régóta van apple phablet. Plusz lehet, hogy tök més ember mondta azt, hogy elég, meg azt, hogy nem. Te hajlamos vagy erre, hogy egy közösséghez köss egy adott véleményt, ezért volt nálad az említett üzemzavar az iPhone topikban, amikor egy kérdésre 2 eltérő választ kaptál, mert a 2 embernek eltérő véleménye volt. Erre bedurcáztál. [link]

    Na tessék, a 116-ban is ott van: Tényleg ez volt a "közmegegyezés", hogy hülyék a péklapátosok. Azt feltétlenül hozzátenném, hogy ezt egyáltalán nem csak az iphoneos közösségtől hallottam, hanem mindenkitől, akinek még nem volt péklapátfonja. Sőt, szerintem még én magam is vicceltem ilyennel baráti társaságban valamelyik Note-al kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz joey04 #117 üzenetére

    Ja és az még lemaradt, hogy miért ne lehetne írnod? de ez nem arról szólt, hogy nem vagyunk egy véleményen, hanem hogy mi értelme egy ilyen ellenséges, már-már fröcsögő kommenttel felkavarni a topik viszonylagos nyugalmát.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz HUTCHDB #120 üzenetére

    lenyomni a torkomon? még a X sem volt, amikor 6.4"-os telefont használtam, mert (most figyelj) tetszett, jó volt. Nem az alma marketingje miatt, mert 5.5 volt náluk a csús. Amikor kijött a X, megvettem, és (most figyelj) eladtam, többek között azért, mert azt írtam, majd ha lesz plus verzióból is X design, akkor visszatérek, mert a X KICSI! Közben változott a helyzet, az életem, elég a kisebb telefon is, most, hogy az Apple a nagy telefonok irányába fordult. Mind a Note 9, mind a Xs Max, vagy a közelgő Mate 20 pro csak azért szimpatikusabb a kisebb társaival szemben, mert ezeknek jobb az üzemidejük. ennyi. szóval nekem nem nyomnak le semmit a torkomon, amikor nem olyan a palettájuk váltok, megtettem már többször. szóval nekem aztán nem fáj az igazság, mégis valamilyen szinten fröcsögésnek veszem a kommentet, és nem csak most, hanem évek óta az iPhone topikban, a felsőbbrendűséget meg éppen rajtad érzem, ahogy megmondod a tutit, hogy az Apple szemét, megvezet mindenkit, aki ezt nem látja az vak, aki védi, meg hülye, fanatikus, aki meg felszólal ellene annak fáj az igazság. most sarkítottam, de ez a lényege. na mindegy részemről téma off, hátha nem megy el erre a topik.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Drp81 #133 üzenetére

    Majd azt lehúzták, hogy milyen szar, mert az 5S házában lett jobb proci, azt' annyi. Most kijött a szinte teljes kijelzős telefon, 2 nagy méretben, most meg sokan azzal jönnek, hogy miért nem lett SE utód, mert az még használható, a nagyobbak nem, túl nagyok stb.

    Van sapka, nincs sapka esete. :)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Ijk #136 üzenetére

    Inkább kiadtak egy butított Xs-t, kiszámolták hogy a sok parasztnak már hitelt sem adnának a 400k-s telefonra

    1.: miért ne adnának?

    2.: ne az itthoni helyzetből indulj már ki, az Apple pont leszarja, hogy nálunk mennyi fogy. Majd úgy tervezi a készülékeit, hogy nálunk maximalizálni tudja az eladásait nem? :D Nekik Kína meg USA a fő célpont, oda fejlesztenek.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák