Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FіkuszKukіsz

    őstag

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Van az 200 $.

    Note 9 512 GB 1249
    Max 512 GB 1449

    [link]
    [link]

    (#65) joey04
    De ott a Note-nál többet kapsz kevesebb pénzért. A Max alapban csak 64 GB!

    [ Szerkesztve ]

    Romanes eunt domus

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Csak 100 $? Veszel hozzá egy gyors töltőt, plusz kábelt, tokot, fóliát, átalakított. Ha kell a vezetékmentes töltés akkor azt is. És hol vagy te árban a Note9-től? És akkor még nem beszéltünk a Note ceruzás képességeiről amivel az iPhone semmit se tud kezdeni. Egy bt fülest, meg a biztosítást ugyan kihagytam, de aki megveszi a telot az nem hiszem, hogy ki fogja. A notehoz nem hiszem hogy 74.000 lenne a biztosítás.
    Ha ez neked lófütyi, akkor szerintem mondj egy cégnevet ahol "dolgozol". Lenne oda pár jelentkező. :)

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz joey04 #114 üzenetére

    Nem tudtam, hogy nem szabad irnom.
    Erdemben lathatoan nem tudod cafolni az altalam leirtakat, igy johet a trollozas...
    Szegyen, hogy te mindenhol megjelenhetsz, es rendre utasithatsz masokat, ha nem veled egyezo velemenyen van.

    De most komolyan, szivesen meghallgatnam e targyban (az iphone -ok kijelzomeretei gondolok!) a velemenyedet, mert erdekelne, hogy te hogy latod ezt.
    Ervelj, kozolj tenyeket, majd ird le sajat konkluziodat!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • joey04

    titán

    válasz joey04 #117 üzenetére

    Ja és az még lemaradt, hogy miért ne lehetne írnod? de ez nem arról szólt, hogy nem vagyunk egy véleményen, hanem hogy mi értelme egy ilyen ellenséges, már-már fröcsögő kommenttel felkavarni a topik viszonylagos nyugalmát.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz joey04 #125 üzenetére

    Ha azt hiszed, hogy csak az iphone-nál vagyok kritikus, tévedsz.
    Az épp aktuális mobiljaimnál is kinyilvánítom a véleményemet, legyen az pozitív, vagy negatív, ami ott sem tetszik egyeseknek.
    Viszont, aki folyamatosan olvassa a kommentjeimet, rájön, hogy nem alaptalanok azok, így itt is úgy érzem, hogy félremagyarázzátok a dolgokat.
    Én most sem a "tutit" mondom, hanem tükröt állítok, és szembesíteni próbálom mind a pozitívumokkal, mind a negatívumokkal a fórumtársakat.
    Jelen esetben is azt mondtam, hogy a kijelző méretét évek óta vetem, vetjük az apple szemére, de eddig álszent módon az volt a válasz (és a fórumon is a reakció) hogy nem kell nagyobb, mert pont jó, DE emellett jött az is, hogy a másik oldal általi dolog az túlzás, nagy, nem jó.
    Ezzel kezdtem az itteni hozzászólásomat is, amikor azt írtam, hogy :

    "En meg emlekszem az iphone topikra, amikor 3,5 coll volt az "isten" es minden mas hasznalhatatlan, nagy, sot sz@r volt...
    A kijelzo meretben (is!) a legnagyobb, szekta jellegu, lekezelo, hozzaszolasokat az iphone tulajdonosoktol olvastam.
    Akkor, mint nagyobb kijelzoju keszulekrol (szerintuk peklapatrol) valto ujdonsült tulajdonosoknal esetlegesen felvetodott meretproblamara egybol jottek a negativ kommentek, mint ahogyan egyeb, mas igennyel kapcsolatban is...
    Azt lathatjuk, hogy az apple, az altala korabban "örökérvényűnek", etalonnak titulalt megoldasokat, sajat maga rugja fel, sot szamomra sunyi, es becstelen modon talalva."

    Ugye az említett időszakra nem emlékszik senki... és ezért írtam ezt le, hogy most meg arról szólnak a hírek, hogy az iphone közönség a legnagyobb méretet veszi...

    (#126) FuRiONight!
    Látod, te is csak azt fogtad meg az írásomból, hogy 6-7 éve alatt milyen fejlődés van a technika világában...
    Viszont a következőkben már te is csak az iphone-ra koncentrálsz, vagyis te sem nézed, hogy akkor már a másik oldalon milyen készülékek voltak mondjuk kijelző méret szempontjából.
    Azonos időben nézzük már a dolgokat.
    Az általad említett felhasználói (piaci) igények teljesen mások volt már akkor is, mikor pl. az általad felhozott i4 volt...illetve már régóta mások, mint amit az iphone felhasználóknak éppen aktuálisan adtak.
    Jó példa erre az előttem 2-3 hsz-szel jelzett AOD is, amire minden igény meglenne, már ugye 1 éve alkalmas kijelző is van az X-ben, de még most sem tették bele az iOS 12-be. (Samsungban 3 éve jelen van...)
    Jövőre várhatóan már szintén poker arccal adják elő a bemutatón, hogy az always on display milyen jó dolog, pláne úgy, ahogyan azt "mi" csináljuk.
    (De ehhez tartózóan - az AOD "elődjéhez" : évek óta igény, egy fránya visszajelző led, hogy lássuk már, hogy jött-e valami értesítés...)

    No léptem én is, meddőnek tűnik az itteni beszélgetés...

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák