Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz nuke7 #128 üzenetére

    Senki nem kényszeríti az embereket házasságra. A válás/szeretőzés sok szenvedést okoz a családtagoknak, tudom.
    Papnak se kötelező menni. A csölibátus és a papi tisztesség egyrészt szelektálja is az abnormális embereket erre a pályára.

    Az ókori görögök hasonlóan éltek. Ártanak vele nekem is, mert én is a társadalom része vagyok. Egyik ismerősöm állami pénzen váltott nemet, az én adómból. Peraze neki többet ártottak ezzel, szerintem.

    Amellett nem szabad a mostani helyzetet statikusan szemlélni, mert aktíval eszkalálódik ez a dolog! Nem látni a végét, csak sejteni.

    Nekem is van pár homokos ismerősöm, és rájuk nem a jó családi légkör jeélemző. De ha propagálják, divattá teszik, akkor terjedni fog, az biztos.

    És nem árt tudni, mi a jelenség oka. A melegek stb. LMBTQ erős kisebbség mindenhol. Hogyhogy államok működését képesek gyökeresen felforgatni 5-10 év alatt? Úgy, hogy a befolyáásos emberek felülreprezentáltak köreikben. Hogy mi az oka ennek, azt csak találgatni lehet, talán aki mindent megtehet, az hamarabb eljut a perverzitásig. Ld. pl. berlusconiOrgiáit, amik nyilvánosságra kerültek...
    Ezek az emberek nem szeretnének azégyenbe kwrülni, így elfogadtatják, sőt ráerőszakolják elhajlásaikat egész társadalmakra. Persze mint mindenhez, emnek is találtak támogatókat.

    A jogegyenlőségen már rég túlvagyunk. Most ott tart a folyamat, hogy a hagyományos értékrend hirdetését gyűlöletbeszédnek titulálják és büntethetővé teszik. Tényleg ez megy...

    Oh yeah!

Új hozzászólás Aktív témák