Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    kecskeméten szerencsére van minden: pickpack 300méterre (nyitva kb 6-18:00ig) és 1km-re (benzinkút: 0-24), webox 500 méterre, de ezeken kívül messzebb foxpost (bevásárlóközpont mellett, útbaejthető), mpl automata és fene tudja még mik, amiket soha nem használtam... leginkább pickpackot és webox-ot szeretem, mert az van legközelebb :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lacika112 #67 üzenetére

    postában engem az bosszant, hogy míg pár éve az volt, hogy ha értesítőt hagyott a kézbesítő, akkor aznap késődélutánra leadta a körzethez tartozó postán a cuccot és fel lehetett venni... most évek óta már nem így megy: a városi "főelosztóba" (vagy hova) viszi vissza, ahonnan aznap nem adják ki, csak másnap a körzeti kispostán :U baromság az egész: központból biciklizik vele 2-3km-t a postás, nem talál otthon (vagy nem mászik emeletet, nehogy leszakadjon a lába), értesítőt hagy és visszaviszi a 2-3km-re levő elosztójukba, ahonnan másnap reggel viszik a körzeti postára :U ahelyett, hogy a postás már ott adná le és így a 2-3km helyett kb felet kellene bicikliznie... nagyon értelmes emberek hozhatják náluk ezeket a szabályokat, amik nélkülözik a józan paraszti logikát és csak arra jók, hogy a kézbesítőt és az ügyfelet is sz*passák...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák