Aktív témák

  • Rico33

    aktív tag

    "2013. július 1-től minden elektromos cigarettát használó bűncselekményt követ el (amennyiben az nikotint tartalmaz)"

    Ezen jót derültem...ha a felhasználó nikotint tartalmaz, akkor bűnöző?Bennem van még pl kofein is..az csak szabálysértés?

    Az ellenzőinek, saját tapasztalatom: amióta ecigizek, attól a pillanattól kezdve nem szívtam analógot, nem is tudnék már.Jobb szaglásom, nem köhögök etc..minden tünetet produkálok, amit a cigitől leszokók.És nem nullás lötyim van, 12-es, ami gyengébb mint az előd analógom volt.Minden gond nélkül tudnám csökkenteni még ezt is.
    Sokan itt olyan dologról állítanak konkrétan dolgokat hogy egy kib.szott cikket vagy tanulmányt nem olvastak róla, de ez a jellemző "fikázzunk mindent ami nekün nem teccik" hozzáállás...mit várhatnánk olyan helyen ahol élethalál küzdelem az amd vs intel vagy ati vs nvidia párbeszéd.
    Javasolnám az összes kibicnek, hogy ha valamit ennyire tud olyan dologról amit nem is ismer, írjon róla cikket, hátha érdekel valakit.
    Egy fórum-és vapertárs aláírását tudnám idézni ( sajnos nem emlékszek ki az ) : leszoktam a cigiről, hogy ecigizzek..erről már nem akarok leszokni.

    Zárszóként: nem akarok senkit megbántani, ez kikivánkozott a sok szemellenzős hozzászólás olvastán.Be kéne tartani egy szabályt: élni és élni hagyni.

    peace :R

Aktív témák