Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #6 üzenetére

    Mivel nagy hangsúlyt kapot, hogy Tim Cook vállalta a homoszexuálitását és sokat tett a cégen belül a helyzetük javításáért vannak félelmeim, hogy mi volt az első négy hozzászólásban.
    Apple fan boy, persze... Végülis alig tett le valamit az asztalra. Csak a világ egyik legnagyobb cégét vette át és szervezte újra...
    Most jöhet, hogy kinek melyik a kedvenc okos telefonja és az miért jobb, mint az iPhone. 😃

    [ Szerkesztve ]

  • #92253184

    törölt tag

    válasz pakriksz #11 üzenetére

    Igen, csak országot vezetni 2 millió laikus is megválaszthat. 😃 Egy ekkora cégnél elég sok komoly embert kell meggyőznöd és nem árt egy tekintélyes rezümé.
    Ilyen pozícióba kerülni önmagában is dicsőség, olyan ez mint az olimpia. Ott még utolsónak lenni is komoly feladat.

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #36 üzenetére

    Úgy mondja mindenki ezt a változtatás dolgot, mintha benne lenne a cégben.
    Igen, átszervezte az Apple-t.
    Nem, nem lettek olcsóbbak az iPhone-ok.
    Ez a két állítás nem függ össze, tessék megszokni. Ennyi az ára minden más komoly szereplőnél is.
    A belső struktúrával foglalkozott, tudjuk mekkora cég, nem két hónap egy ilyen átszervezés.
    Azt, hogy mit fog kezdeni a termék palettával és hogy mennyire lesznek újító szellemüek tíz év múlva beszéljük meg...
    Tru, felvállalta, hogy meleg és sokat tett a melegekért. Nem a konverv emberek orra alá dörgőlés a lényeg, hanem hogy kicsit élhetőbb tedd a világot.
    Te mennyit tettél ezért tru?

    [ Szerkesztve ]

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #41 üzenetére

    Részletesen szétszedted miért nem értesz egyet a cikkel. Eddig is értettem, mivel nem értesz egyet.
    Most erre mit lehet mondani? Szerinted a világ legnagyobb cégének átszervezése gyerek játék, nem ismerek olyat ma Magyarországon, aki utána tudná csinálni, de rendben. (Ismerek pedig egyet-kettőt a legjobbak közül...)
    Az érveid... Hopp, nincsenek érveid. Értem, hogy most nagyon precíznek szeretnél feltűnni, de bármilyen szépen írod le ezek csak magán vélemények, nem cáfolatok.
    Az egyetlen rész, amit el tudok fogadni a saját hibájinak kijavítása. Persze én hozzá tenném, hogy lezárt egy sor pert. Kiegyezett az IBM-el. El lehet ezeket bagatellizálni, de komoly, minőségi változást jelentenek.
    Személyeskedtél egy emberrel, most is azt teszed. Mr. Cook-ot valószínűleg nem érdekelné, engem igen. Nem olyan vicces, ha te vagy a tábla...
    A tudom hol szorít, pedig nem vagyok szatócs itt nem érv. Nem termékekről vitatkozunk.
    Tízen évesen, én is Bill Gates-ez szidtam, ha nem működött a Windows, de eltelt, majd két évtized. Fel kell nőni, Cook letett valamit az asztalra és az Apple iránti olthatatlan gyűlölet vagy a nagy vállalatok iránti, nem indok, hogy megkérdőjelezzük.

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #44 üzenetére

    "Egyébként ha nem lett volna világos: igazából nem Mr. Cook-kal van problémám, hanem a FT döntését nem értem (mint ahogy mások is jelezték), bár az elmúlt évek névsorát visszaolvasva nem kéne meglepődnöm. Ha Jobs vitte a díjat 2010-ben, akkor Cook simán kiérdemelte idén."

    Megkérdőjelezni bármit szabad, sőt. Bár, amit írsz az is tény, ez a FT szubjektív döntése. Ők így látták, Mr. Cook örülhet, ha egyáltalán érdekli.

    A Truh és Welcome nekem zavarja a szép érzékem és a mögöttes tartalom, de legyen ez az én gondom. :)
    Az viszont, hogy hanyagul bejelentjük, hogy az Apple átszervezése az smafu. Nagyobb innováció, mint az n-dik mag egy telefonban vagy mínusz fél femtométer.

    Személyeskedésről annyit, hogy nem Bill, hanem Bill Gates, esetleg Mr. Gates.

    Én is tekergettem a szalagot, hogy ez hogy jön ahhoz, amit írtam, azt nem tudom. Nagyobb tizenéves voltam, a Microsoft korszakban, de ez megint nem témához tartozik...

    "- az Apple iránti olthatatlan gyűlölet vagy a nagy vállalatok iránti, nem indok, hogy megkérdőjelezzük. Köszi a távkiértékelést, most már tudom, hogy igazából mi is a bajom."

    Nem, szerintem te csak spontán kötekedsz, ha bárki más kapja, akkor is ezt írnád. :))
    Ahogy én is mindenkinek szántam a hozzászólást, bár neked címeztem

    Most már csak magamat ismétlem. :D

    [ Szerkesztve ]

  • #92253184

    törölt tag

    "Azért kardodba ne dőljél emiatt. Hidd el, nem éri meg. :N" <=> " honnan ez a stílus? :F"

    No comment.

    "Ha cikket, tanulmányt, dolgozatot írnék a témáról, akkor biztosan nem így járnék el, de egy kötetlen fórumon más a helyzet. Ha nem tetszik, szólj az ügyvédeinek, a moderátoroknak, vagy az erkölcsrendészetnek, bánom is én, de a kioktatást nyugodtan tartsd magadban, nem fog megártani."

    Általában, bicskanyitogató, ahogy a kommentek megfogalmazódnak a "kötetlen fórumokon". Tény és való, hogy ez nem a te hibád, csak te voltál a legzavaróbb számomra.
    Mindazon által te is értékeltél, én is ezt tettem, azt írtad ezt szabad. Ha kioktatásnak érezted, akkor érdemes elgondolkodni miért lehet...

    [ Szerkesztve ]

  • #92253184

    törölt tag

    válasz fordfairlane #51 üzenetére

    Igen, ez egy sokkal relevánsabb kérdés.
    Eddig se az volt a kérdés, hogy a technikai szervezés megy majd neki.
    Ami kérdés, hogy amikor az új termék vonalat kell majd megcsinálni mi lesz.
    Steve Jobs nagyon fog hiányozni a következő iPhone, iPad meg tervezésénél.
    Sokan félnek, hogy itt lesz a gond, de ez még nem vesz el abból, amit tett.

Új hozzászólás Aktív témák