Új hozzászólás Aktív témák

  • kurta9999

    tag

    Én személy szerint ezzel nem értek egyet, és sok cég se, ahogy elnéztem eddig.

    Jelenleg sikerült full HO állást kifognom, amire nem is számítotottam, hogy sikerülni fog. Részemről nem igazán vannak hátrányai, szerintem még az össz produktivitás amit egy nap a munkába beleteszek nagyobb, mint bent az irodában. Nagyobb a nyugalom, nem kell a sok emberhez alkalmazkodni, utazás nem fáraszt le, nincsenek dugók, stb.

    Csapatom fele 200km-re van egymástól, de van, hogy akikkel együtt dolgozok Japánban, Indiában vagy Egyiptomban vannak. Na most nem mindegy, hogy otthonról hívok velük meet-en vagy irodából? :D

    Programozóként dolgozom, minden reggel van meeting, hogy ki mit csinált az előző nap, milyen eredménnyel és mit fog a következőn. Itt elég nehéz elsunnyogni a dolgokat, mert egyből kiderül, aki sza..k bele. Ami pedig a munkaidőt illeti, elérhetőnek kell lenni munkaidő alatt. Az, hogy most átteszem a munkámat estére/délutánra, amivel nem várakoztatok senkit, mert 3 nap "határidő" van rá, az szerintem teljesen rendben van. A lényeg, hogy ha valamit oldani kell, akkor munkaidő alatt kötelezően elérhetőnek kell lenni.

Új hozzászólás Aktív témák