Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #30 üzenetére

    1 : Igen ,de Vanilla pont az a réteg nagy %-ban akik jelen pillanatban nem játszanak. mondjuk mint az Én csapatom. 10-en vagyunk régi motorosok . Ebből 2-n játszunk most is és 8-an Classicra jönnek vissza. Szóval. Azok a játékosok jönnek vissza sokan akik BFA-ba nem játszanak ,de ide meg jönnek. Szóval evvel csak régi játékosokat is csalnak vissza. Aki meg vissza megy BFA-ból BFA-ba az eddig is volt é slesz ,de aki csak Classic miatt jön vissza és marad az EXTRA.

    2: 30k nem az összes Vanilla játékosra értettem ,hanem a / SERVER

    3: Régi motoros nagy %-a mint mondjuk ÉN előfizetek akár játszok naponta akár nem ,mert 10 euró nem igazán érdekel egy hónapra dolgozó ember ként és amikor van időm belépek PVP meg elszórakozom és ennyi. Van olyan konkrét ismerősöm aki már rég nem is játszik PC-n ,de csak Classicra össze rak egyet ,mert az megér neki ennyit,hogy a OFFICE pc helyett most legyen. Eddigi LK óta lévő Összes kieg nem bírta rávenni,hogy játszón. ( őszintén 2 gyerek mellett Én sem tolom naponta ,de mindig felvan töltve ,ha van kis időm beugrok elvagyok .. Régi guild tagokkal dumálgatok meg hülyülünk) Szóval a játék megmaradt jó szórakozásnak és játéknak, mégha kevés is az időnk rá. az X euró havonta meg nem tétel. Még mindig több szórakozást nyújt ez a játék mint sok sok más... max dotázni szoktam néha még

    Classic meg ráadásul pont az lesz amire nekem szükségem van nem Ap farmolásra ,hanem nem hajt a tatár. RÉGI csapattal BG aztán jót nevetünk mint anno. Nem ez a farmodl az AP-t meg franc sem tudja mit . raid jön 3 hetente meg semmire nincs időd. nyugdíjas tempó pont élvezni fogom ,Ki questelem amit anno nem bírtam stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák