Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz Mtbsrác #404 üzenetére

    Nincs letiltva a keresés? Használsz Wifi-t? Vagy esetleg nem rootolt?

    Nálad most a 327-es van, utána volt még a 331-334-337-338-339 és 2019. márciusban jött az utolsó Oreo frissítés a 340-es, amit úgy általában szerettek. Ezeket telepítheted és akkor még Oreon maradsz. A legjobb az lenne, ha sikerülne rávenned, hogy OTA-n frissítsen. Viszont akkor nagyon figyelj, nehogy átlépjen a Pie-ra! Vagy telepíthetők manuálisan is. Letöltöd az Asustól a firmware-t, az SD kártya root könyvtárába másolod (nem teszed könyvtárba!) és akkor vagy rögtön jelzi, hogy van frissítés, vagy újraindítás után telepíti fel. Segítségül a gyári leírás. Ha így nem sikerül, akkor a recovery-ben van menü pont a manuális telepítéséhez.

    Egyszer visszaléptem a 337-esre, utána nekem az OTA frissítés egyesével pakolta fel őket. Tehát először a 338-at, majd a 339 és végül a 340-et. Nem tudom miért így csinálta, szerintem feleslegesen. Elég lett volna az akkori utolsó, abban is benne van minden addigi változtatás. Ha biztosra akarsz menni (és nem rám mutogatni),, akkor te is így csinálod. Viszont arra készülj, hogy Így több óra lesz.
    Sok sikert! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák