Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz kiro4444 #426 üzenetére

    Erre gondoltam, hogy ez lesz az ok amiért akarod. ;]
    Én már a saját káromon megtanultam, hogy hosszabb távon nem a legkevesebbe kerülőt éri megvenni. Ezt vagy elhiszed vagy majd te is megtapasztalod.

    "A downgrade ROM-ra miert volt szukseg?"
    Ez jó kérdés, mert a gyártók nem szokták ezt csinálni. Sőt, a biztonságra hivatkozva inkább igyekeznek megakadályozni. Számomra ez azt jelenti, hogy az új verzióval valami gond van, de már nem akarnak vele tovább foglalkozni, lemondtak róla és lehetőséget biztosítanak a stabil jól működőre visszaállni. Persze, nem vagyok bennfentes, majd az idő eldönti.

    Nem ismerem az ennyire olcsó mobilok kínálatát, így se lebeszélni, pláne nem rábeszélni akarlak. Az Asus név ebben a szegmensben is jelent valami garanciát a noname-mel szemben, ha neked a műszaki paraméterei megfelelnek (lassú, alacsony felbontás, kevés memória, stb.). Persze, ezek viszonylagosak, mert attól is függenek ki mire akarja használni, és mik az igényei. De a leglényegesebb, hogy menj el, fogd a kezedbe és nyomkodd egy kicsit mielőtt megveszed. Ha azok után is még tetszik és nincs másik jobb, ne hallgass az olyanokra mint én, aki nem vásárolna ebből a szegmensből. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák