Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ddekany #116 üzenetére

    nem consumer megoldást kell keresni, ha munkára lesz. a munkára használt hp elitebookot eddig még nem hallottam felhangosodni. egyébként amíg nem szempont a játék, addig bőven jók tudnak már lenni a laptopok (videovágni nem próbáltam, de programozni már elfogadhatóak).

    cikkhez: van egy 1018pm itthon egy N570el, amit anno tavaly ilyenkor, kb 40ezerért vettem használtan egy 40gigás SSDvel (le kellett takarítani meg nekem kellett az SSDt beszerelni, de egyébként nem sokat ment). az érintőképernyő és a felbontás kivételével ahogy nézem minden szempontból jobb.

    ez így ennyiért drága, valószínűleg elfogadhatatlanul lassú és szerintem értelmetlen. plusz az akuideje gyenge atom viszonylatban. plusz nekem picit felfoghatatlan, hogy az aluvázat ennyiért miért váltotta fel megint a műanyag: gondolom az érintőképernyő, de annak egy laptopnál nem tudom mennyi értelme van.

    az erősebb modellre viszont kíváncsi leszek, bár ha az meg még drágább, akkor már a komolyabb laptopokkal fog konkurálni.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák