Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz szacsa33 #868 üzenetére

    Nálam az is leáll. Kipróbáltam állítani a háttéfolyamatok számát 4-re - ami egy picit javított a háttérbe tett alkalmazásokon -, de a zene továbbra is leáll és mint kiderült semmi köze a a multitaskinghoz, hanem egy android 4.4 bugról van szó: stackoverflow.

    Gondolom más romokban már rég javítva van, csak az asus használt alapnak egy hibás rendszert, így a hiba itt még fent áll. Annyit még megfigyeltem, hogy gyakrabban jelentkezik fülhallgatóval használva és ha a memória túlságosan megtelik, még akkor lövi ki a zenét.

    Indítsátok el a zenét valamilyen lejátszóban, majd lépjetek át a böngészőhöz és 3-4 lapon olvasgassatok a ph-n, fórumozzatok, majd nyissátok meg EZT (egy nagyon nagy felbontású kép) és a zene megáll.
    Kipróbáltam ezt a módszert android 2.2-n és 4.1-en is, de a hang csak egy pillanatra akadt be a gyengébb (2.2-es galaxy mini 2-n) telefonon, míg a 4.1-es telefonon (galaxy note - az első -) minden gond nélkül ment tovább.

    Szerk1:
    (12:55) Most meg többszöri próbálkozásnál sem tudom fagyasztani a zenét. Ez így még idegesítőbb. :/

    Szerk2:
    (13:08) Most meg magától csinálta. Fogalmam nincs mi idézi elő, mert egyszer ha szétterhelem a memóriát, akkor music stop, de máskor meg vígan elszalad 20-30 tab mellett is.

    Elvileg ezt csak kemény babrálással lehet javítani, ehhez már nem értek.

    Picit lehalt a Ph!... nem lehetett egy jó 30 percig hsz-t írni.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák