Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Hirtelen nem tudom eldönteni hogy melyik a rosszabb. Ez a trágyadomb dlc, vagy ez az új, EA féle bújtatott P2W.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#2) Gery9112 válasza errorcode06 (#1) üzenetére

Gery9112
(fanatikus tag)

Egyetértek, azonban itt talán lehet ok a bizakodásra. Ez a csapat hozta össze az AC Black Flaget is, elvileg nem 1 év munkájuk van a játékban, én bízom benne, hogy a sorozat megtalálja régi önmagát. A helyszín adott, történelmi háttér adott, remélem sikerül nekik. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Lovro Joe válasza Gery9112 (#2) üzenetére

Lovro Joe
(lelkes újonc)

Már látom is magam előtt amint uszályon kell a piramisokhoz leszállítani a köveket a Níluson hajókázva, miközben a gonosz felkelő rabszolgák próbálják elsüllyeszteni a rakományt nehogy dolgozniuk keljen!

:D

[ Szerkesztve ]

Alap: ASUS B85-PRO GAMER, CPU: i5-4660 , RAM:16GB 1600MHz DDR3 RAM Corsair Vengeance Kit Red, VGA: EVGA GTX 970 SSC ACX.2.0+, TÁP: Corsair TX 650, HÁZ: Fractal Design R5 Titanium

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Btw korabban arrol volt szo, hogy probalnak a foldon maradni, es a misztikus tema is max alom formajaban jon majd elo. Erre kiderul hogy lesz itt Istenek elleni harc, elohalott mumiak stb. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Kvelstadt válasza oriic (#4) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Pont tegnap mondtam haveromnak hogy biztos nem lesznek szörnyek, mert az ac a piece of eden darabokat leszámítva próbál reális maradni. Eddig... :)

\ [T] /

(#6) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

Tetszik, csak az a fránya season pass ne lenne egy single játékban! :Y

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) Gery9112 válasza noPublicFG (#6) üzenetére

Gery9112
(fanatikus tag)

Black Flag óta van ha jól emlékszem, ezen már kár meglepődni. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)

,,de 2018-ban akár múmiák ellen is harcolhatunk majd"

Ezt a játékot se fogom megvenni, nem akarok átlépni 2018-ba. Pedig mennyire vártam és emiatt is kezdtem gyűjteni egy One-ra. Vicc.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#9) YarisTS

YarisTS
(újonc)

A játékot nem vettem meg, de a Monsternek hála már van 1.000 drachmám. :DD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.