Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    .... mit csináltak a kedvenc játékomból :(

    Az Origins-al már elkezdték megölni, de mostmár egyértelmű, hogy tönkretették a jól bevált brandet, most éppen az assasinból spártait csináltak.

    Nincs csukja, nincs hidden blade, karddal, pajzzsal, fejszével rohangál egy assassin? Ó nem.. ez nem AC, nagyon nem.. legfeljebb egy görög discovery túra (de ha már pajzs akkor inkább lett volna a görögben, mint egyiptomban :U ).

    Az meg hogy történelmileg nem hiteles hogyan egyeztethető össze egyáltalán az AC-vel? Mi volt egyáltalán a nők szerepe a spártai korban? Semmi rangjuk nem volt, csak erős spártai katonákat kellett világra hozniuk, vagyis "kusspicsába pofádat befogod a te dolgod a szülés"-be voltak véve.. erre megint a pofánkba tolják ezt az új gender-propagandát, mint a női terminátor, Ocean’s 8, Szellemirtónők (nem vagyok hímsoviniszta, Syndicate-ben Evie-t kimondottan bírtam, Jacobot meg utáltam, nem is mentem vele soha). Kedvencem, hogy Ciri néger lesz a Witcher filmben.. pofám leszakad :W

    Itt a karakter már úgy mozog mint egy gyorsított felvétel, az assassin még lesből is kombóval öli az ellent, nem beszélve a mitológiai lényekről (bár már a Far Cry is elkezdte a Jetizést meg a marslakókat), a jelen szálat is teljesen kiherélték.
    Nem lepne meg, ha egyszer visszatérnénk a karibi térséghez és meg kellene küzdeni a Krakennel is..

    Mennyire meg lehetett volna csinálni AC2-ősen az ókori görög részt.. de a sok rinya fülekre talált... csak tudnám a FIFA-ért miért nem rinyál senki? Ott senkit nem zavar, hogy egy 40 kbyteos patchért évente lehúzzák a bőrt a felhasználókról cserébe a játékmenet 15 éve ugyanaz, technikailag egy hulladék, az engine egy hulladék, a grafika, az assetek, a textúrák hulladékok..
    Persze hogy nem, évről évre rekordokat döntenek az eladásokkal és libasorban tolongnak az új kiadásért...ha meg egy évben nem lenne új FIFA, akkor tömegek mennének tüntetni az utcákra.

    Csakhogy ez nem AC, ez az AC stílusával teljes mértékben összeegyeztethetetlen. Ez lehet egy jó futottak még RPG játék (egy semmitmondó valami, amire pár év múlva a kutya nem fog emlékezni), de köze nincs a gyökerekhez, amiért oly sokan szerettük és rajongtunk. Még jó hogy Battle Royale -még- nincs benne.

    A Syndicate volt az utolsó klasszikus értelemben vett AC.
    Az AC mindig a történetre fektetett hangsúlyt nem pedig az RPG elemekre. Nálam a korábbi részekben, több jelenet katartikus érzést váltott ki, és sokszor nem is küldetés közben.
    A jelen kor karakteres főszereplői és azok céljai, összetett komoly dialógusok, animus mellékhatások, bleeding effect, easter eggek a jelenben, mások által elrejtett glitchek, első civilizáció... mind a kukába :(((
    Az megvan még, hogy az assassin identitás az ereklyék védelmezése a templomosokkal szemben, nem pedig az XY fiát bosszuljuk meg és hasonlók?

    Régen deszinkronizálva voltál ha észrevettek, most meg mész mint a rambó, meg harcrendszer van, még lesből is kombózol, és olyan sebesen rohansz meg egy negatív dőlésű objektumot is mintha nem létezne gravitáció.. két méterről ráugrunk a lóra, meg mi ez a lovaglás is már könyörgöm?
    A korábbi AC-kben minden megtett lépésednek tétje volt, ami mára már teljesen jelentéktelenné tettek, sokkal fontosabb hogy 600 féle fegyver, meg ruha legyen azon a rohadt karakteren.. nem beszélve a random 5 méteres kitérésekről harc közben, mint valami LoL karakter..

    Nem értem az AC-t messziről kerülők táborát miért kellett bevonzani...nekem sem tetszik a CoD meg sokaknak, mégsem próbálják meg Witcherré tenni, hogy megtetsszen...

    De legalább ha már kinyírták a sorozatot, akkor ne a régi névvel adnák el, mert ezzel csak bemocskolják.

Új hozzászólás Aktív témák