Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz l.skywalker #2 üzenetére

    én sorban játszottam velük (mármint az AC4-ig, a későbbieket soha nem próbáltam) és így is az AC3 volt a kedvencem. mondjuk nem Connor miatt, mert őt a sztori több pontján is szívesen felpofoztam volna, de Haytham menő fickó volt, és nekem pl eléggé ütött, hogy a játék elejét úgy tolod le, hogy a végén kiderül, hogy te voltál a rosszarc :D
    amit viszont nagyon szerettem, az a környezet, mármint az American Frontier. nagyon tetszik az a történelmi időszak, talán ezért áll hozzám közel ez a játék is.

    ha a többi részre visszagondolok, még az AC1 volt a legtisztább, az Ezios részek tök jók voltak, az különösen tetszett, hogy a záró kisfilm segítségével tulajdonképp Ezio teljes életét láttuk a születése pillanatától a haláláig.
    az AC4 szórakoztató volt, de a sztori akkor hamubasült fasság volt, hogy egy ponton túl nem is értettem hogy ki mit miért csinál, és már inkább a Templomosoknak szurkoltam, mert annak legalább volt értelme.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák