Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Gamer21 #15 üzenetére

    Sokszor téma a Half-Life 3. Ha a Valve korszakalkotót akar az asztalra tenni vele, akkor szerintem megvárják, míg kicsit jobban elterjednek a VR szettek, és akkor csapnak oda vele komoly VR game-ként.

    Ragnar_:
    "Azért a Dotafanok az utóbbi időkben összehoznak 10+ sőt már inkább 20+ milliós prize poolokat az IT-ekre.. én nem írnám le előre a kártyajátékot sem.."
    Ismerek 7-8 Dota rajongót, egyiküket sem érdeklik a kártyajátékok különösebben. Ingyenesen még talán kipróbálnák, de hogy fizetni nem fognak érte, az 100%. Ráadásul ezen a ponton már szinte mindenki játszik valamilyen kártyajátékkal, ha érdeklik az efféle game-ek, így egy fizetős game-nek szerintem elég nehéz dolga van igazán nagyot robbantani.

    wjbhbdux:
    "PC Gameren van részletes játékmenet leírás, úgy látom a sok asztalon megosztott figyelemhez szokott pókereseknek lesz könnyebb dolga az elején, mintsem a mezei Hearthstone játékosoknak"
    Ez sajnos megint nem a játék sikere mellett szól. Nekem mondjuk szólhatna, mert pókerezem, de még így sem igazán szeretnék fizetni egy új kártyajátékért, ha már van kettő pöpec ingyenes, amit ismerek és időt fektettem beléjük.

    Na de majd meglátjuk. Aztán lehet, hogy a végén meglepődök. (vagy még játszani is fogok vele! :D)

Új hozzászólás Aktív témák