Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz kwzatz #6 üzenetére

    Azért a Dotafanok az utóbbi időkben összehoznak 10+ sőt már inkább 20+ milliós prize poolokat az IT-ekre.. én nem írnám le előre a kártyajátékot sem..

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • Gamer21

    tag

    válasz kwzatz #6 üzenetére

    Nos igen , sajnos nagyon sok ember így gondolkodik , és ítél el a játékot ,a folytatás mellett , mert nem a folytatását kapta meg ! ( És ezt nem rád értettem , mi előtt félre értenéd , sem az itt jelenlévőkre ! arra hogy írtad hogy csalódnak mert nem a kedvenc folytatásuk érkezik ,, én erre írok) (B)

    (B)De mindenek előtt , hozzá teszem , hogy az itt leírtak , az ÉN , SAJÁT véleményem !
    Az a baj ezekkel a nagy címekkel , mint amit írtál is Half-Life, ezt az egy címet , én úgy érzem , nem érné meg MOST folytatni , hisz ha jól meg nézzük , mint az 1 , és 2 rész , korszak alkotó volt , tudod felmutatni olyat technikai megoldásokat , amire azt tudtad mondani , hogy igen ,, na ,, ezt még nem láttam más game-ben ,, ez igen ! na ez már valami !(/B)

    (B)De most ha kihoznának egy 3 részt , sok rajongónál hagyna rossz száj ízt ,, hisz minden rajongó valami nagyra számítani , a történet mesélés mellett , valami olyasmire , amit még nem látott más FPS játékokban !(/B)

    (B)De ha jól meg nézzük , most jelenleg nincs olyan game , amikben nem sütöttek volna el valami új megoldást , amit mások nem használtak volna fel , és finomítottak volna tovább !(/B)

    (B)(B)Most ki jönne egy Half-Life 3 ,, kb ennyiből állna ,,,,, hát én másra számítottam ,, én nem ezt vártam ,,, le vagyok taglózva ,,, csalódtam a Valvéban ,,,, Meg ezt , meg azt már láttam más gamek-ben ,,,, tiszta copy ,,, szar az egész , ne vegyétek meg ! és ha jól meg nézzük , nem egy folytatást és új cím kapta már meg az évek során , ezeket a kijelentéseket , és lehúzásokat stb !(/B)(/B)

    (B)Ha én kiadó és fejlesztő volnék ,,, én sem hoznék ki folytatást ,, mert akkora a mérce , hogy jelenleg ezt nem lehet megugrani ! Hogy a történet mellett , valami újat is hozzátegyél a játékhoz ! és a játékosok , a rajongók is azt mondják , hogy ,,, nem csalódtam ! ez igeen , le a kalappal ! Ezt vártam !(/B)

    (B)És még egyszer leírom , mert tudom mennyi a Troll , és a kötekedő ember ,,, az itt elhangzottak a saját véleményem ! köszönöm !(/B)

    [ Szerkesztve ]

    Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

Új hozzászólás Aktív témák