Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Jahno #15 üzenetére

    Én elvagyok a virtuális billentyűzettel. Azzal mi a gondod? Mondjuk én emuelec-et használok, retropie-nál nem tudom, hogy van-e. Nincs is billentyűzet kötve az enyémre, csak egy USB-s mini, egyedül az esc gombot használom, egyedül PSP emulálásnál. C64-nél, de szerintem amigánál is van virtuális billentyűzet, a játék futásáig elvagyok vele, mire túlverekedem magam az általad leírt dolgokon, 1 játékos, örök élet, space avagy runstop. Soha nem volt a közelemben sem Amiga, így aztán lehet rajta kulturáltabb a Turrican is, ha egyszer azt nem úgy szoktam meg, hanem 16 színnel, akkor nem érdekel.Az igazi az volna, ha vennék egy HQ Megacade-ot, aztán semmi dolgom nincs, de még jobb az volna, ha azt én építeném meg, egy asztali gép, egy erőmű, s akkor mehet a ps2, a gamecube, a wii is, de a franc aki annyit költ rá. Nem volna rossz, de ez elsősorban inkább birtoklási vágy és hát maga a sikerélmény, hogy megtudtam csinálni, nem több, hisz koromból adódóan, nekem ha konzol, akkor nintendo (persze sárga kazis volt, azt se tudtuk, hogy az nem eredeti), ha PC-s játék, akkor a DOS-os játékok és C64, ha játéktermi játékok, akkor meg CPS, NeoGeo.
    Amúgy Naomi-hoz nem találok egy működő biost, rengeteget próbáltam már, valamelyiknél az md5 nem stimmelt, valamelyiknél stimmel ugyan, de el nem indul egy játék sem. Egyszer sikerült, de huszadjára. Le is van töltve kb. annyi és nem tudom melyik volt az, hiába próbálgatom egyesével, nem jön össze újra... =/ Na ez az, amit feladtam.

Új hozzászólás Aktív témák