Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreatGodzi

    tag

    A Gothic 2 is elég unalmas volt, míg vissza nem kellett teleportálni az első rész helyszinére... onnantól azt mondtam, hogy van olyan jó, mint az első rész, de a hangulat akkor sem volt messze ugyanaz. A harmadik rész szinte egy teljesen más játék, de nekem az is nagyon tetszett, mindig csidálkoztam, hogy miért ismételgeti minden lúzer az először megjelen, nem eléggé megfizetett cikket róla. Az a pár bug nem volt zavaró, a vaddisznókat el kellett kerülni, míg nem volt valaki elég gyakorlott a harcban, mert utána már nem is volt nehéz. Nekem amúgy a harmadik rész tetszett a legjobban, hatalmas volt, tele jó ötletekkel.
    A Risen elvileg más játék, de azt a kivált eredeti tagok csinálták, azért lett olyan jó, bár nagyon rövid, és nem is túl jó a története.
    Na ezek után a Gothic4 egy megint más játék, még egyszerűbb, még linelálisabb, semmi érdekes fordulat nincs benne, mint pl. az első két részben (legalábbis eddig én még nem találkoztam ilyennel), viszont egész jó a hangulata, a várban csak lestem, milyen szép és ötletes a grafika, nagyon megdobja a lagymatag hangulatot. Buggal eddig nem találkoztam, de mindig vanak emberek, akiknek valami nem tetszik, és egyből bugzanak... :) Még az elején járok (bár ha a Risen nagyságát veszem alapul, akkor már lehet a közepén :) ), de remélem lesznek benne más éghajlatú földrészek mint a háromban, vagy vissza lehet valahogy jutni az első rész világába, stb... de erre nem sok jelet látok eddig, úgyhogy szerintem csalódni fogok benne. A főhős haját már nem is említem, mert amikor a demoban megláttam, nem is akartm játszani a játékkal, de gondoltam csak lesz benne majd valami sisak,a mitől nem fog látszani. :))

  • GreatGodzi

    tag

    válasz Vistaboy #53 üzenetére

    Nem tudtam, hogy a magyar verziónál nem látszik egy-két, amúgy elég fontos dolog, de ezt majd biztos kijavítják. 20-as szint alatt amúgy sincs még sok értelme elpazarolni a skill-eket, mert majd úgyis később dönt az ember, hogy harcos lesz inkább vagy mágusféle (legalábbis eddig ez így volt), és akkor nagyon kellenek majd ezek a pontok, hogy végig tudd vinni a játékot. Ha meg kicsit erősebbek az ellenfelek a hiányzó képességek miat, az csak izgalmasabbá teszi a harcokat. :)
    A több magos procikhoz való beállításról meg kösz az info-t, mindjárt ki is próbálom, és egyúttal át is nézem az összes konfig file-t, hátha találok még benne valami érdekeset, amitől nyerek pár fps-t... ;) mondjuk nekem full beállítással is jól meg, de ha mondjuk az állandó 60fps meglenne, annak tudnék örülni.

  • GreatGodzi

    tag

    válasz Vistaboy #55 üzenetére

    Pár fps-t tényleg jelent, de még most sem fut úgy, mint kés a vajban. :) Persze ez az összes Gothic-nál így volt eddig, mindegyik ütött kicsit az aktuális gépemen... még ez a negyedik rész eddig a legjobb ebből a szempontból. Mondjuk a gépem is elég fullos most, de hogy egy 5870-en nem bír menni 60fps-el, az elég szomorú.

Új hozzászólás Aktív témák