Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz GreatGodzi #47 üzenetére

    "Buggal eddig nem találkoztam, de mindig vanak emberek, akiknek valami nem tetszik, és egyből bugzanak..." :)

    Ne haragudj, de ha vennéd a fáradtságot, és elolvasnád a cikket - vagy ha olvastad, akkor felfoghatnád -, hogy amennyiben angol verzióval játszol, akkor elképzelhető, hogy nem találkozol buggal, mivel abban működik a szintlépő képernyő. :K

    De mivel én a magyar változattal játszom, sajnos abban igenis bugos a dolog. Más technikai hiba nekem sem jött elő, de az épp elég, hogy nem látom a skillek leírását.

    Ha magyar verziód van, és nálad látszanak a skillek leírásai, akkor kérlek, légy oly szíves, és készíts róla egy képet, mert ha csak nálam nem jó a játék, akkor azonnal kijavítom a cikket.

    Egyáltalán másnál előjön ez a hiba? Vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen, aki megvette itthon, míg mindenki angollal játszik? :O

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz GreatGodzi #47 üzenetére

    Tessék, hogy lásd, nem a levegőbe beszélek. :U

    Az angol verzióban nem bugos a szintlépő képernyő:

    De a magyarban mindenhol csak egy "mégse" felirat van. Sehol a skillek leírása, mint az angol változatban. :F

    Úgyhogy erre mondtam én, hogy bug. Mert ha szerinted ez nem az, akkor vedd meg te is, és majd kíváncsi vagyok, hogy akkor mit szólsz hozzá, ha kiadsz 10K-t egy programért, amit már nagyon vártál, és utána ez fogad. :(( A demót angolul játszottam végig, és azért mertem előrendelni, mert megtetszett, de abban nem is volt semmi hiba. :N

    A magyar demó szintén egy fos volt, textúrahibákkal meg mindennel, de sajnos amikorra azt kipróbáltam, már elküldtem a kiszállítási kérelmet. Azért bíztam benne, hogy a végleges játékban majd kijavítják, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a szintlépő képernyő ennyire bugos marad. :(((

    Úgyhogy nézd el nekem, hogy picit csalódott vagyok a magyar változatban. Ha én is fogtam volna magam, mint itt nyilván páran, és letöltöm a Reloaded verziót, akkor sem a bug nem jön elő, és még csak le sem pontozom ennyire, mert bár RPG-nek nem szerepjáték, de azért egy nagyon jó grafikával rendelkező akciójáték, amit mindenkinek ajánlottam volna, akit nem zavar a túlzott linearitás és egyszerűség.

    Ui.: A warez-témát ne vedd mellre, nem neked szól, csak megjegyzés. ;)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák