Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #978 üzenetére

    En nem tudok erre erdemi valaszt adni, hiszen nincs xs-em, de ma epp itt a gsm arena akkutesztet tettek kozze, ami szamomra egalt mutat az s9-cel, raadasul tobb xs felhasznalo 4, max 5 ora kijelzoidorol ir.
    Ezt az s9 tudja, az s9 plus pedig minimum 1 oraval, de inkabb 1,5-2 vel tobbet.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • csatoth79

    tag

    válasz HarleyCustom #978 üzenetére

    Azért ez így nem egészen igaz,kérdés melyik funkcióját hasonlítjuk össze.
    S9 plus egy nagyon jó telefon,ennek ellenére lecseréltem a méret miatt,kamera miatt,illetve picit átnyergelve az IOS-re.
    iphone 7 esetében is váltottam ,de ott kb 1 hét után könyörögtem hogy megszabaduljak tőle,itt most nem érzem ezt ennyi használat után.
    A s9 plus és az iphone xs üzemideje kb nálam az én használatommal ugyanaz volt.
    Youtub-on is vannak fenn összehasonlító videók ahol a tesztekben ugyanarra használják.
    s9 sajnos nem használtam,de az s8 elég gyatra üzemidős volt,ezért vettem aztán s9 plust,ami valóban tovább bírta de semmiképp sem kiemelkedő volt.
    Ami kiemelkedett az a huawei mate 10 pro és a p20 pro volt.
    Éjszakai kamerában p20 pro,videóban samsung ,iphone kiemelkedő.
    Iphone xs-re inkább azt mondanám összességében mindenben jó nagy gyengeségek nélkül.
    Gyengesége minden telefonnak van hiszen kinek ez kinek az jön be.
    Pl jön a mate 20 pro btutális telefon lesz és ha tartja az ígéreteket mindenben jó,kivéve nekem a mérete!
    Tehát számomra annak a gyengesége az lesz,ezért nem is vártam rá.

Új hozzászólás Aktív témák