Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #4904 üzenetére

    Mivel lehet ezt (szoktátok) polírozni? Nekem semmi nincs rajta. 1 héten egyszer áttörlöm a keretet, hátulját (nem vicc) wd 40-nel (a sok ezernyi frankó tulajdonsága mellett, az egyik legkíméletesebb tisztító, védő cucc) és semmi nincs rajta. Nagyon minimális fújás a kendőre és csodát művel az egész telefonnal.
    A kijelzőn viszont észrevettem (jó) pár mikrokarcot, de csak erős fénynél és bizonyos szögbe forgatva látszik, pl napfénynél. Kár volt így megnézni, most már tudom, hogy ott vannak...De én utálok minden védő lófüttyöt rátenni a készülékre. "Szűzen" szeretem használni a kütyüket.

    Tehát, se a kereten, se a hátlapon semmi, de a kijelzőn meg van, elég érdekes...Nem olyan rég adtam el egy másik xs max-ot, az ugyanolyan körülmények közt volt használva, de azon semmi nem volt a kijelzőn, hogy erre, hogy került rá több is az rejtély. Talán áttörléskor egy keményebb port baszkuráltam ide-oda a kendővel.
    -------------

    (#4894) Tiger.

    A magánszám azért magán, mert azt semmi nem fogja kijelezni átlagszemélynek, lehet akármilyen drága applikáció.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák