Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz Navaren #180 üzenetére

    Pedig sajnos azon emberek vannak kevesebben akik az általad leírt okok miatt veszik. Sajnos szinte csak oylan embereket ismerek akik leginkább azért vettek iphonet mert h az milyen menő. Hálistennek ezek távoli ismerősök de sajna ez van. Az itteni iphone topicba is érdemes benézni, senkit nem akarok megsérteni de a hozzászólások 80%a vagy kukiméregetés vagy olyan kérdésekből áll amiket egy nagyon kis gondolkodással saját magának megválaszolhatna az illető. Ez az ökoszisztéma dolog meg nekem csak egy ilyen önigazolásnak tűnik. Használtam iphonet és mac-et is egyszerre, nagyon sokáig. A mac maradt és maradni is fog de nagyjából 1 percig sem éreztem hátrányát annak h most már droidot használok. Naptárat az is szinkronizál, leveleket is, képeket most már onderiveba töltöm nem icloudba. A többi húdejó funkció meg amúgy tök felesleges.

    @MasterMark: igaz Én pont semmi rosszat nem írtam a zárt rendszer miatt de nekem pl "könnyebb" lett az életem így h androidra váltottam. És most nem arra kell gondolni h lehet rootolni meg ilyenek, mert ezekkel nem foglalkozom. De pl olyan apróság h személyre szabható hangszínszabályzó, különböző BT hangeszközökhöz különböző hangprofilokat lehet beállítani és még 1-2 ilyen apróság ami simán rakható lenne ios-be is a zártság ellenére, de ezeket csak szimplán lesz.rják. Úgyhogy nem is a nyílt zárt dolog a fő probléma hanem a személyreszabhatóság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák