Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz Parallaxis #137 üzenetére

    Ne haragudj, nem tudom szó nélkül hagyni amit itt összetrollkodsz. Az ok, hogy bejársz ide-oda észt osztani de azért azt Te sem gondolod komolyan, hogy az évek előre haladtával az android lesz a lassabb, ez pont az IPhone-okra igaz.
    Az s7e-t meg hagyd, az s8-cak mellett van itthon még 2db,nem, hogy lassult, hanem arcpiritóan gyors, még egy s8 mellett is.
    Amúgy az s7 széria nincs még 2 éves.

    Hogy az új szifonhoz is hozzászoljak: Egyre drágább a rabság, a kötöttség akár a házasság.
    Ettől függetlenül szép lett (a siltet leszámitva), illetve nem is az a helyes kifejezés, hogy szép hanem inkább az igényes innováció amiek még nem a polcon hanem a tervezőasztalon lenne a helye.

    De!
    Az én értékelésem az, hogy maradhat, tulajdonképpen "tetszik", majd a piac eldönti, erről az innovatív drágaságról, hogy javít vagy esetleg tovább ront az epölll eladásain.

    Beteszem offba, úgy korrekt. :)

    Peace:R

    [ Szerkesztve ]

  • #67656192

    törölt tag

    válasz Parallaxis #776 üzenetére

    Jóember :) , szerinted van értelme egy 5s-re feszegetni az ujabb ios-eket? Nincs, hiába léteznek ma is támogatott verziók, na persze kisebb nagyobb hiányosságokkal mert ugye a hardver sehol sincs már. Szóval az apple mondvacsinált támogatása nálam pont egyenlő a Samsung két év utáni "0"-jával.Az s4 viszont az utolsó hivatalos rommal, még mindig pörög mint a sáros kerék. Tehát a lassított sztori marad az Apple-nél, míg a Samsung belátja, hogy arra a hardverre már nem kell sebtapasz.

    Számomra is érdektelen, hogy Te mit csinálsz a telefonjaiddal,, a darabszámot csak azért említettem, hogy erzékeltessem, hogy olyasmiről beszélek ami a kezemben van :)

    Az, hogy Te vr-rel játszol messze csak bohóckodás ahhoz képest amikor kiugrasz egy gépből és 6 órád van elérni egy check pointot ahol a terep nehéz, térerő szinte nincs és a Locus mapon kívül semmibe nem kapaszkodhatsz. Itt nincs epöl, itt csak android van, Samsungon, Oneplus-on, Cat-on kívül a többi csak fényképezőgépnek jó,egyszerűen nem talalnak jelet, illetve nincs szabvány otg a dokkoláshoz. Egy Android rendszer nagyon sok olyan dologra jó a nyitottsága miatt amiről nem is álmodtál. Egy jópár olyan terület van ahol a magunkkal cipelt eszközök mennyisége tizedére redukálódott.
    Szóval, könnyű osztani az észt addig amig valaki ki nem igazit.
    Amúgy minden tiszteletem az apple termékeket használóknak, akinek ez kell az ezt fogja használni, nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák .
    Nem trollkodni jöttem, csak olvasni, olyanoktól akik valódi tapasztalattal bírnak.
    Egyszerűen nem bírtam olvasni a parafenomén úr baromságait. A két vonal (android /ios) sokban más és az is marad, nem is szabad, értelmetlen összeengedni őket.
    Elnézést :R

    [ Szerkesztve ]

  • #67656192

    törölt tag

    válasz madgie #882 üzenetére

    Láttál már katonai drónt? Androidon megy, zsebből.. :), nem is akárhogy.Nem veszt az el semmit, ne az aliexpresses játékokkal gyere. Autopilotról beszélek 2km,műholdas locusmy (nem a playból ) alapú támagatással.Jelenleg írjak még csak ios-re de addig is spec Note 4 - gyen fut.Szeretnék az androidot leváltani az, pl amerikai hadsereg bizonyos célterületein de egyelőre nem akar összejönni.

    A masik:
    Menj, nézz be egy s4 topikba és erőltesd, hogy az i5 mai legfrissebb szoftverrel gyorsabb mint az s4 a hivatalos utolsójával. Na az nem kapufa lesz hanem nyitott szájjal rohanás a f*szerdőbe.
    Ez a duma amit itt nyomtok az kétéves android támogatásról csak itt fekszik, nálatok, máshol kiröhögnek vele. :)

    Abban igazad van, hogy ezer féle példát lehet, hozni, igen van ahol az ios jobb, nem tagadja senki.
    A vitába azért szálltam be mert amit parafenomén ur állít az köztudottan nem igaz(nem először) , és mint ellenpélda volt az amit reagáltam.
    Béke, Kileptem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák