Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChanOP

    csendes tag

    Én pénteken próbáltam frissíteni az enyémet (64 GB-os) iTunes használatával. (Gondoltam így biztosan sikerülni fog).
    Természetesen frissítettem az iTunes-t a legfrissebb verzióra.

    Az eredmény: A frissítés nem sikerült. Ismeretlen hiba történt.
    Ezt követően a telefon nem kapcsolt be, iTunes logo és kábel jelent meg a kijelzőn.

    Na mondom akkor visszaállítom a rendszert. Eredmény: A visszaállítás nem sikerült. Ismeretlen hiba történt.

    Na mondom hurrá... vihetem szervizbe.

    Azért gondoltam teszek még egy próbát gép újraindítást követően és egy hátsó USB portra dugva a telefont, mert korábban más eszköznek (szintén telefon, de más rendszerű) is volt már problémája az előlapi USB csatlakozókkal.

    A szoftver frissítése ez esetben sokkal tovább eljutott, de a firmware ellenőrzésekor szintén hibával leállt.
    Még utolsó esélyként megpróbáltam a visszaállítást (és frissítést), ami viszont végigment és utána ismét használható lett a telefon, már a 10.0.1 verzióval.

    Ami érdekes számomra az az, hogy az iTunes egyébként simán hibátlanul kezelte a telefont az előlapi csatlakozóba dugva, csak valamiért a frissítés azon keresztül nem akar működni.

Új hozzászólás Aktív témák