Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    Mondhatnám, hogy majdnem dilemmába kerültem a telefon végett és még most sem vagyok biztos a döntésben... Két éve megy a Note 8-om, az eddig felsorolt jelenségekből itt egy sem jelentkezett soha. Szeretnék majd váltani, de ez inkább csak az örökös fészkelődés miatt van, eddig a Note 8 ami legtovább megvan. Korábban terveztem Note 10-re váltani, elvetettem, ahogy a Note 10 liteot is. (Van itthon már pár cerkás eszköz és marad a 8-is). Eztán került képbe az új SE. Anno az első komolyabb összegért vásárolt új telefonom az első SE-volt, 64es, vagy 170k volt. Volt előtte 4-em, 5c-m, így volt várakozás az újdonság felé. A korábbiakban felsorolt temérdek hibán kívül az én kis drágaságom produkált olyat, hogy csak na: kibontást követően az első bekapcsnál bootloop! :Y Az igen, gondoltam magamban. Ha nincs ott hc iPhone felhasználó haverom, azt sem tudom hogy kell hardresetelni. Ezt követően indul, minden ok. Még jó, hogy megtanultam a hc-t. Ahogy jött az első frissítés OTA, ráengedtem, majd úgy megfagyott a termék, hogy csal itunes-al lehetetett életre kelteni, ahogy a következő fél évben minden frissítés esetén.
    Amikor eladtam, csináltam egy gyári visszaállítást. Az új user hazavitte, olcsó vette, örül mint majom a banánnak. Mielőtt belakta volna, ő is csinált egy visszaállítást. Nos, neki már itunsal sem lehetett újra éleszteni, így első napja szerviz, 5. napon kapott egy új telefont, mert mint mondák az hardveresen meghalt. Szerintetek? :F Ilyen előélet után mennyire lehet alternatíva az új SE? Több mint félek tőle. DE, valószínű nem sajnálnám pluszban az XS-hez való pénzt...Szeretem a kompakt telókat, nem lógok egész nap rajta, de azért a 4,7-en pötyögni nem egy nagy élmény, főleg a 6,2-ő után. Gyors konklúzió: Meg kell nézni élőben azt az XS-t :D vagy keresni valami értelmes droidot emészthető pénzért.

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz whatwhatwhat #363 üzenetére

    Azért nem egyszerű döntés na! :DDD Életben ne legyen nagyobb gondom mint ez, ugyanitt kívánom mindenki másnak is, hogy ez legyen élete legfőbb gondja (de komolyan).
    Egyszer megszülöm a dolgot, régen azonnal döntöttem, akár jól akár szarul, ma már sokat tökölök, tervez, stb...

    Ha a nyilvánvalóan egyedi előéletet leszámítom, és visszaevezek iOS-re, akkor is megfontolandó: SE vs XS? Normális boltban a difi 45k körül van, mindkettő 64GB 2 év garival. Viszont az XS ad két látószöget, nagyobb képernyőt ami amoled, kontra egyel régebbi hw-t de nagyobb akut (a kijelző felbontása végett ott lehet, hogy többet is fogyaszt).

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák