Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Ez az akksikapacitás 2020-ban rohadtul nem elég. Ezért mondtam búcsút egy éve az 5S-emnek. Imádnivalóan drótegyszerű a kezelői felület, és nagyságrendekkel átláthatóbb mint a Droid, de az előbbi orbitális hiba, valamint a fájlmozgatás esedékessége miatt nem venném meg. Az ára tűrhető, de a töltő (remélem hogy a kábel anyagát immáron lecserélték azért) és a mellécsomagolt füles egy vicc (soha nem állt meg a fülemben, az első leejtésnél tőből törik a csati), ahogy a felbontás is édeskevés (bááár nem zavart az ötösnél sem, szóval akkor ez kilőve).

    Zsebbe nagyon jól passzol, de gy kicsit sokat is emel ki abból. A piros rohadt jól néz ki, a design fáradt. Mielőtt visszasírnám az (5)SE, emlékeztetem magam, hogy a rohadtul vágta tok nélkül a kezem.

    Egy évvel ezelőtt jött volna, csuklóból megveszem, de időközben alkalmazkodtam a Droidhoz (Pixel 3a), és nem kicsit hiányozna az MTP.

    Hja, és jó ár: kinek mi. Az 5S-t 94 ezerért vettem nullapercesen (2016 júli), ez majd' duplaanyi, és pont olyan "naprakész", mint anno a modellciklusa végén levő ötös sorozat volt.

    [ Szerkesztve ]

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák