Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz Lacy6 #449 üzenetére

    Ja android tud... a mesében.... :U

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lacy6 #449 üzenetére

    Stabilitás, kiszámíthatóság?
    Olyan dolgokról beszélsz amit az android már 4 éve tud...

    Az Android kiszámíthatóságán azt érted, hogy 4-5 nap használat után már számolhatsz azzal, hogy váratlan hibák jönnek elő, esetleg belassul, akadozik, vagy "érdekes dolgokat" művel? Mert akkor igazad van.

    iOS alatt nem kell 2-3 naponta újraindítani a készüléket, meg cache-t törölni, hogy hibátlanul működjön.
    (A Samsung ezt annyira komolyan veszi, hogy a gyári szoftver része, hogy időközönként újraindítsa a készüléket a teljesítmény javítás érdekében :D )

    fogalmad sincs a mai androidos telefonok megbízhatóságáról

    Hát ezek szerint neked se.

    [ Szerkesztve ]

  • PiE137

    senior tag

    válasz Lacy6 #449 üzenetére

    Én 4 év iphone 5S és 6S használat után tértem vissza ódzkodva a droidhoz.
    Semmi különösebb bajom nem volt az iphone-nal, csak egyszerűen untam.
    Szerintem az Apple már nagyon a fanatizmusra épít, és ezzel kissé hülyére veszi a népet.
    Jó mobilokat gyárt, az kétségtelen, de hogy az i6 óta nem sikerült a dizájnon semmi változást létrehozniuk, az egyszerűen vicc. A régen híres innovációjuk mára szoftveres vonalra korlátozodott, de korszakalkotót már ott se tesznek le. Most jutottam el arra a pontra, hogy nem vagyok hajlandó újból 220ezret kiadni egy ugyanolyan mobilért, ami mindenben kicsit jobb, de igazából semmi változás. Az iOS-t egy 6S hardver is simán viszi, akkor mire adjak annyi pénzt, a jobb kamerára?

    Van abba igazság, amit írsz. Mára az android igaz combosabb hardverrel, de egy 100ezer forintos Honoron úgy fut, hogy csak nah. Ugyanaz a gördülékenység, amit iOS-on megszoktam. És szerintem fél év múlva is gyors lesz. Az emui nagyon barátságos rendszer, mert félig iOS koppintás, félig droidos. Van benne mindkettőből vegyesen.

    Én pl az Apple helyében többféle méretet csinálnék, mert szerintem a 4,7 és az 5,5 közé nyugodtan belőhetnének egy köztes méretet, mert egyik kicsi, másik nagy. És 1-2 koncepcióból meríthetnének ötletet, mert lehetne mást is csinálni, nem csak egy megunt forma mögé új hardvert dobni.
    Vagy ha már annyira nem hajlandóak változtatni, akkor az áraik számomra komolytalanok, és hülyére veszik vele az embereket. Gyakorlatilag ugyanazon a gyártósoron xarják a telefonjaikat az i6 óta, és évről-évre eladják ugyanannyiért.
    Az iPhone X is túl van misztifikálva. De azt még elfogadom, mivel teljesen új telefon, de véleményem szerint annak kellene kb i8 árban mennie.

  • #15419392

    törölt tag

    válasz Lacy6 #449 üzenetére

    Akkor a galaxy s7-em gyári rendszerrel miért jelezte rendszeresen rosszul az értesítéseket? Instagram alatt folyton kiakadt, nèhány beállítást rendszeresen elfelejtett... A note 8-at előrendeltem de kétszer is rossz volt a kijelző illesztése, emellett a három nap alatt amíg megvolt ugyan úgy kiakadt pár alkalmazástól. Most amíg nem jön meg az x egy iphone 5 a cseretelefonom és igaz hogy lassú már de nem szarik be egy instagramtól vagy messengertől. Hiába van egy androidosban több mag meg több ram meg amit akarsz (valljuk be a note 8 a mostani csúcs androidos készülék) mégis olyan érthetetlen bakik vannak még most is androidon, hogy hihetetlen. 7 évnyi android használat után most lett elég, a családban mindenki más iphone-t használ és senkinek sincs panasza. Ennyit arról, hogy a droid az utóbbi 4 évben feljött az ios megbízhatósági szintjére.

Új hozzászólás Aktív témák