Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz #90467584 #329 üzenetére

    Nono. Sok HW elemről kapásból sorolhattam volna (már az előttem szólokhoz hasonlóan), hogy miben tévedtél, ebbe beleértve a telefon abszolút sebesség-benchmark eredményét (amit ettől függetlenül egyébként pont annyi értelme van figyelni, mint egy sereg pingvint szolmizálni tanítani Nepálban).

    Pusztán igyekeztem azt a két faktort kiemelni, amelyikben számszerűség alapján tényleg lehet valami logika a mondadódban, de a puszta specifikációktól még nem lesz valami automatikusan jobb a másiknál.
    Pont egy kijelző, panel minőségét több tucat adat határozza meg, ezekből egy a ppi érték, és "véletlenül" pont ez az, ahol a szakma már nagyjából egyetért abban, hogy egy bizonyos érték fölé menni csak parasztvakítás és marketing bullsh*t.
    Kérdésedre link.

    Másik: telefonban relatíve ritkán akar az ember abszolút tudást venni, talán még a csúcskategória keretein belül is.
    Szerencsére minden egyes telefonvásárló igényei mások, és adjunk hálát a gyártóknak azért, hogy a lényegében pontosan ugyanazt nyújtani képes csúcstelefonok között is van annyi különbség (egy-egy rétegigény komolyabb meglovagolása kapcsán), hogy az ember így is szubjektíven képes a számára legjobbat kiválasztani. Épp ezért azt is elfogadom, hogy Neked a saját szempontjaid alapján az LG V10 valamilyen okból - okokból kifolyólag jobb. Ha ez az, hogy a doboz hátán összességében nagyobb számok szerepelnek (2+2 mag vs 8 mag, 3 vs.4 GB operatív memória, stb.), akkor az, Ez teljesen mindegy.

    Slussz. Nem ragoznám tovább, hallhattad az én álláspontom, a többiekét is. Most vagy Úriemberekként egymás véleményét tisztelve virtuálisan kalapot emelünk, vagy jöhet Tőled egy újabb faktor, ahol igenis számszerűségben az LG akkor is jobb, és akkor elkönyvelhetsz valamilyen kis győzelmet Magadnak, részemről nem folytatnám a kérdést.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

  • belan

    addikt

    válasz #90467584 #329 üzenetére

    nyugi egy v10et nem tennék oda egy i7 plushoz mindenbe jobb a i7plus mindenbe ,kijelzőbe is szerintem jobb szebb, hiába QHD v10 ,én nem vagyok applefan nekem például a vastag kávája nem teszik ezért nagyobb mint más 5.5 colos telefon ,de látom téged is el vittek a ufók mint a mackoapo11 vagy lehet az baj nem vittek el :DDD :DDD :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Új hozzászólás Aktív témák