Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    válasz buvartacsko #62 üzenetére

    Látom ,Te nem szoktál elírni. Maverick fut a 2006-os macemen..

    Ez valóban hibás elírás a részemről.Nem, iOS.. Viszont gépeléskor meg lenyomtam az "i" és az " o" betűt . Ebben hibáztam. :) EZ jogos.

    Úgy látom ,a mondat másik felét nem olvastad: .. " MEGINT MÁSNAK EZ AZ ISTEN" .. ( ahogy az Rád érvényes). Ezt is tiszteletben tartom. Ellenben az halkan hozzáteszem: TE meg elvakult vagy, ha nem tudod elfogadni, hogy az általad istennek tartott "telefon" más számára egy ipari hulladék. Mint ahogy Neked az enyém lenne az. Az,hogy ez a véleménye, az nem jelenti azt, hogy -ez miatt- téged el kéne küldenem melegebb éghajlatra. Neked -valamiért- ez a véleményed alakult ki. Ez a tapasztalatod., Ha le tudod írni,hogy miért, akár még el is tudom fogadni. Indokokkal. Ez nem történt meg ( most én sem írtam, tehát jogos, ha ez miatt leb**ol :D ) .

    Az is jogos, hogy menjek inkább WOT-ozni. Még annak is több értelme van,mint ennek a szócséplésnek.. :) ANDREW-nak viszont abban igaza volt, hogy el kell olvasni a cikket :R El is fogom. De NEKED válaszolni.. pfff...

    Mivel indulnom kell melózni, ezért a cégnél fogom csak kikeresni a dual kamerás megoldásokat.. csak hogy ennek is pontosabban járjak utána :)

Új hozzászólás Aktív témák