Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz doooo #332 üzenetére

    ha visszaolvasnál tudnád, erre reagálva:

    "DE peldaul en zero ertelmet lattom ennek a duplakameras baromsagnak semmivel se jobb mint peldaul az idei csamcsung felsokategorias paletta S7.Edge,Note7 szoval adtak a szarnak egy pofont az a "zoom" funkcio kupac szart se er ha mosott kaksi kepeket produkal ott van video osszehansolitas youtubeon mind I7+/Note 7 felszerelve egy alvanyra es egyszerre lonnek kepeket videokat veluk es azt kell hogy mondjam csalodtam ahoz kepest mennyire reklamoztak a I7 est hat alulszerepel."

    olvasd el mit állít, megnézed a videókat, és megnézed van-e értelme ennek a dupla kamerás baromságnak. :)

    mondjuk a kollega a szarozás után is leírt egy ilyet, hogy:

    Tessek baratom meselj meg en valahogy hitelesebnek tartok egy ilyen "paraszt" altal csinalt tesztet/bemutatot mint a CNET firkaszaiban amik mutanak valami szinte DSLR minosegu kepeket nekem aztan megnezem a videot es haaaaat

    csak ennyi értelme van ennek a dupla kamerás baromságnak... hogy még a fikázó is leírja hogy dslr minőség. :DDD nem kicsi öngól, főleg hogy belinkeltem 3 ilyen "paraszt" által csinált tesztet/bemutatót... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák