Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Mukucs #1009 üzenetére

    Én úgy vagyok vele (és ezt több kollégától is hallottam már), hogy az almánál általában érdemes az S variánsokat venni, ha ne adj' Isten van valami gubanc az új konstrukciónál, akkor az az S variánsnál biztosan javítva lesz, tehát az S egy tökéletesített variáns. Én ezeket faceliftnek hívom, szóval én a helyedben most egy 6S-t vennék, szerintem bőven hozni fogja azt a feelinget, amit elvársz tőle. Nekem ezt tudja az 5S is egyébként. Aztán utána ha úgy érzed még mindig tudsz majd váltani 7S-re, de szerintem még fogod tartani az azt követő S-ig. :) De ez persze ember függő. Én így tennék.

    Egyébként almásoknak mondom, hogy baromira figyelmen kívül kéne hagyni az android trollokat, mert adjátok alájuk a lovat. Amikor droidom volt sem tudtam azonosulni ezzel a mentalitással, szaros telefonokról beszélgetünk, ne utálkozzunk. Ez az ő mentális szegénységi bizonyítványuk, hogy ettől érzik jól magukat, de ha nem reagálunk,akkor le fognak morzsolódni. (Droidos és almás fórumtársaknál is akinek nem inge...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák