Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz PiE137 #3537 üzenetére

    SBSettingsre hajazó gyorskapcsoló megoldás azért nincs szerintem, mert azt tekintik normálisnak, ha egy okostelefonon megy mindig minden. Én is így használom, és szinte mindig kibírja estig. Ha nem, akkor valami extrém dolog történt, pl. navigáltam akksiról másfél órát. Ha számítok rá, hogy huzamosabb nem leszek hálózati töltési lehetőség közelében, elpakolom a Mophie Juice Pack Airt, amivel közel duplázódik az üzemidő, és közben normálisan használható marad a készülék.
    Éppen ezért iPaden simán elvagyok JB nélkül, egyetlen dolog hiányzik igazán, és az a Browser Changer. Megvettem pár JB-es tweaket is, ezek közül a Mail Enhancer lenne számomra valóban hasznos (lehet szűrni olvasatlan/flagged levelekre, színkóddal különbözteti meg az eltérő fiókokba jött leveleket, fiókonként különböző aláírást használhatsz, stb), de sajnos bugos, mint állat. :(
    Azt is borzasztóan rühellem, hogy minden OS frissítésnél nullázni kell a készüléket, ha JB volt rajta. :(( Pontosan az ilyen xarakodások elkerülése érdekében vettem iPhone-t (nameg a sok iPadre már megvett univerzális app miatt).

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák