Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz kchris78 #1019 üzenetére

    Nekem az első egy Nokia Lumia 925 volt, örök emlék marad :D de most nem az internet hajnaláról van szó, meg a nyomógombos mobilokról amin valóban kínszenvedés volt bármit is megírni, anno - még sms-ben... hanem a modern új készülékekről és az azokhoz tartozó szoftverekről. Azóta azért lássuk be, fejlődtünk egy "kicsit", de tessék, itt van a legújabb iphone pro max, egy vagyonba kerül és látod hogy ilyen alapvető funkció, mint a "kényelmes" ékezetes bill., gond a leírtak szerint.

    Mondjuk könnyen pofázok, pár napja van egy pixel 7-em (ez vagy iphone pro között vacilláltam, ezért vagyok itt amúgy ;] de inkább kivárom míg kiforrja magát a dinamic island meg az USB C port... ), ami magától kitalálja mit akarok írni, nem is kellett tanítani se már. Előző egy huawei p9 volt, EMUI rendszerrel, azt szépen betanítottam az évek alatt és utána már egymás után kínálta fel a szavakat és a legtöbb esetben simán össze tudtam ollózni azokból a predikciókból úgy a mondatot, hogy értelmes legyen - és nem azért mert szűk szótárt használtam, mert változatos szövegeket tudtam így is képezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák