Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Frappáns teszt, pro-kontra.
    Hozzátéve hogy indokolt a "sírás" mivel 300 féle modellt ad ki a meg nem nevezett gyártó még sincs közte olyan ami rétegigényeket lefedne.(ide behelyettesíthető tetszőleges gyártó)

    Üzemidőn végre csiszoltak, 12 Mini ellen ez egy olyan indok volt amiért teljesen lemondtam róla, viszont itt azért már jelentősen jobb lett.
    Kamera, support, kijelző, teljesítmény terén mindig élvonalban volt az Apple, a 13 Mini-ből sem spórolták.

    Összességében, nem fogott el a must have érzés, azonban ha telefoncserére kerül a sor akkor legalább van lehetőség. Egyetlen telefon amit megvennék a piacon, bár nem gondoltam volna hogy egyszer csak az Apple nyújt megoldást.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Fall-N #200 üzenetére

    Nem nagyon akarok offolni de szerintem egy Androidos telefon is elmegy 4-5 évig.
    Support nélkül is akár, hisz alkalmazásokat ugyan úgy adottak.
    Viszont az nem mindegy hogy mondjuk 3-4 évesen betudod adni bárhova szinte egy alkatrész cserére, még ha kicsit borsós áron is, de gyári új akkumulátort lehet cserélni Apple eszközöknél vagy bármi más, ami a legtöbb másik gyártó esetében maximum utángyártott dolgokkal pótolható.(+ semmi garancia hogy hibamentes lesz)

    Amúgy meg ezen a szinten rossz telefon nincs és ízlés kérdése, de nem kell elmenni 400 ezerig, már 150 felett fej-fej mellett vannak a telefonok és hosszabbtávra is használhatók, manapság már egy olcsóbb telefon is kiszolgálja a usert 2-3 évig, egy felsőkategóriás meg alsó hangon 3-4 évig.(de persze Apple mellett szól a sok gyári alkatrész, én mondjuk ezt elég nagy érvnek tartom)

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Navaren #249 üzenetére

    Azért azt hozzátenném hogy csalókák ezek a számok.
    Ha valakinek kis méretű telefon kell és előtte nem használt iPhone-t az simán megveheti, mivel nincs más ami megfelel az igényeinek csak ez.
    Még ha "kisebb" is az eladási szám, lehet összesítve több user használ iPhone-t aki előtte nem. Még ha kicsit elhanyagolhatónak tűnik, de benne van hogy az ökoszisztéma más eszközét is megveszik -> megtérül.
    Erről például nem olvastam statisztikát, pedig kíváncsi lennék de szerintem az Apple-nél tudnak valami ha idén is kidobtak egy új Mini-t.

    Kvázi az Apple nyer rajta mindenhogy, mivel új usereket is érkezhetnek.
    Amúgy felmérni nem lehet, már csak azért is mert egy szűk rétegnek van erre pénze idehaza, meg még szűkebb vesz csúcs iPhone-t még ha sok embernél is látja az ember, a lakosságra levetítve elhanyagolható.

    Globálisan meg megtette az Apple valószínűleg, és az alapján mérlegelték a modellek számát.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák