Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Aryon87 #371 üzenetére

    Én is épp erre figyeltem fel az itteni tesztképek megtekintésekor. i11Pro tulajdonosként én az itteni tesztképek részletgazdagságát rosszabbnak találom, mint amit megszoktam a saját telefonom képeinél. Lehet, hogy ez csak kezdeti softwares bug és majd javítják, de lehet valami abból is benne janeszgol mondott, erre a legjobb példa a Huawei első kísérletei dupla kamerával (egy rendes meg egy monokróm) a P/Mate 9-10 korszakból, ahol a több fény miatt jobb minőséget ígért a hüvely, közben meg a P9 konkrétan rosszabb képeket lőtt 12 Megapixelen, mint a Mate 8 16-on...meg a nagyobb lencse is közrejátszhat, ami szintén nem feltétlenül jó, nézzétek meg MKBHD review videóit a Samsung S20 Ultráról vagy az első generációs Motorola EDGE Pro-ról, a nagyobb lencse kisebb fókusz felületet biztosít, ezért pl. az említett két modellnél megfigyelhető volt, hogy tárgyak közepe még fókuszban volt, a széleire meg már rákerült a bokeh effekt...

    Pedig for the record én nem az a típus vagyok, aki mindig váltig állítja, hogy amit ő használ az a legjobb. Én szívem szerint cserélném már a 11pro-t (nagyon csorgatom a nyálam a sima 13-ra, a piros és kék is nagyon szép lett, sajna a 13pro színei eléggé semmilyenek lettek idén, a grafit szép, de segg ugyanaz, mint a saját 11pro-m színe, a sierra blue meg élőben nem annyira adja, sokkal kevésbé kékes és inkább ezüstös), a 120Hz hiányát még elviselném, a telefotó lencséről már fájó szívvel mondanék le, de még mindig megérné, ha egyértelmű fejlődést látnék a főlencse outputjain, de itt konkrétan az ellenkezőjét figyeltem meg (az eddigi tesztképek alapján)...

    Plusz ugye Qualcommnál láttunk már nem egy példát, hogy az új Snapdragon chipset konkrétan rosszabbra sikerül, mint a korábbi vagy komoly tervezési probléma van vele (pl.: 810, 888)...

    [ Szerkesztve ]

  • sohajda90

    tag

    válasz nozs23 #383 üzenetére

    Ez tény, csak gyorsabb záridő és gyorsabb night mode nem pont olyan dolgok, ami miatt az ember upgradel, főleg ilyen árak (és ilyen gyenge Forint) mellett...

Új hozzászólás Aktív témák