Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Segítséget szeretnék kérni. Nem hiszem el ugyanis, hogy bent maradt az iPhone-ban egy ilyen durva tervezési hiba. Vettem egy 13-as készüléket. Közben eSIM-re váltottam. Eléggé el vagyok keseredve. Vissza akartam állítani az iCloud mentésemet, de ezt a telefon csak a telepítéskor engedi. Mire nekiálltam volna, az eSim törölte a sim kártyám, a fizikait. Mivel a bizonsági telefonszámom eSIM-re váltott, nem kaptam meg az aktiváló sms-t. Így nem tudtam beaktiválni az apple fiókom. Nyomtam olyat, hogy fiók nélkül menjen a telefon, így nagy nehezen be tudtam aktiválni az eSIMet, aztán én, naiv nyomtam egy visszaállítást, de nem töröltem az apple fiókom a készülékből. Azt hittem, az eSIMet a készülék megjegyzi. Hát, nem. Most így icloud zár van, nem tudok belépni a saját telefonomra, mert nem kapom meg az SMS-t, és el se lehet érni engem, mert nem tudok belépni. Van valakinek valami ötlete?

    Szerk: mégis engedte, hogy icloud fiók nélkül pisztergéljem a telefont. Viszont az hogy lehet, hogy egy szimpla telefon visszaállítás után esim költöztetést kell kérni?

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák