Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáben81

    senior tag

    válasz persil #244 üzenetére

    Nekem tényleg nem ért volna annyit nagyobb akkumulátor amennyivel vastagabb lett volna a telefon, mert aki fogta kézbe ezt a készüléket azt tudja hogy a design miatt eleve vastagnak tűnik.

    nekem nincsen semmi bajom az Androiddal és nem is megyek át különféle kínai gyártóknak a topicjába fröcsögni... Én hét évig használtam androidot meguntam, nem szerettem annyira mint az Ios-t. Nekem négy éve hibátlanul működik ez a rendszer teszi a dolgát azt csinálja amit én akarok megbízhatóan elégedett vagyok és pont.

    Csak azt nem értem másik vonalon az 5000mah-val, Meg az 500 megapixellel meg az 500 Hz -el miért nem boldogok?😅
    az a semmi baj nem lenne hogyha kulturáltan kinyilvánítanák a véleményüket hiszen erről szól ez a fórum, de sokan amilyen stílusban nyomják hát… Igaz a mondás hogy a stílus maga az ember🤷🏻‍♂️.

    valamilyen szent küldetésnek érzik hogy minket szegény nyomorult életű Apple-t használó usereket meg kell menteni vagy fel kell szabadítani elvakultságukból/szenvedéseinkből.

    Ez a ez a túl van árazva dolog meg hát mit is mondjak hát elég pronyó szöveg, de mindegy is...

Új hozzászólás Aktív témák